Ekipe kluba
SENIORI
KK Beko
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko (pioniri)



2. liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo221931558115140741
2.KK Mladost221751809139841139
3.KK Partizan NIS 2221661791154125038
4.KK Ras221661467119826938
5.KK FMP221661618137624238
6.KK Borča221571636143320337
7.KK Beko2211111517140311433
8.KK Mondo Basket 221012137612938332
9.KK Vizura 22241810501485-43526
10.KK Sfera2241812291630-40126
11.KK Surčin Dobanovci2241810091483-47426
12.OKK Beograd 2202212541923-66922


1. kolo06.11.2021
74471KK Borča : KK Sfera70 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 17:25
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74472OKK Beograd : KK Beko52 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74473KK FMP : KK Surčin Dobanovci73 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74474KK Mladost : KK Mondo Basket 86 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74475KK Žarkovo : KK Partizan NIS 277 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74476KK Vizura 2 : KK Ras34 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 19:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

2. kolo13.11.2021
74477KK Borča : OKK Beograd 107 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74478KK Partizan NIS 2 : KK Vizura 270 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
74479KK Mondo Basket : KK Žarkovo33 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2021 Vreme: 20:45
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
74480KK Surčin Dobanovci : KK Mladost41 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 11:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
74481KK Beko : KK FMP61 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74482KK Sfera : KK Ras52 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

3. kolo20.11.2021
74483OKK Beograd : KK Sfera86 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74484KK FMP : KK Borča66 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74485KK Mladost : KK Beko103 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 11:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74486KK Žarkovo : KK Surčin Dobanovci71 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74487KK Vizura 2 : KK Mondo Basket 62 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
74488KK Ras : KK Partizan NIS 277 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

4. kolo27.11.2021
74489KK Borča : KK Mladost74 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74490OKK Beograd : KK FMP56 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74491KK Mondo Basket : KK Ras35 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
74492KK Surčin Dobanovci : KK Vizura 262 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 14:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
74493KK Beko : KK Žarkovo56 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
74494KK Sfera : KK Partizan NIS 265 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 15:15
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

5. kolo04.12.2021
74495KK FMP : KK Sfera90 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74496KK Mladost : OKK Beograd 100 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74497KK Žarkovo : KK Borča59 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74498KK Vizura 2 : KK Beko60 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
74499KK Ras : KK Surčin Dobanovci73 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
74500KK Partizan NIS 2 : KK Mondo Basket 97 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

6. kolo11.12.2021
74501KK Borča : KK Vizura 293 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74502OKK Beograd : KK Žarkovo19 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74503KK FMP : KK Mladost91 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 18:40
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74504KK Surčin Dobanovci : KK Partizan NIS 246 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 12:50
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
74505KK Beko : KK Ras59 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74506KK Sfera : KK Mondo Basket 54 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

7. kolo18.12.2021
74507KK Mladost : KK Sfera81 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74508KK Žarkovo : KK FMP67 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74509KK Vizura 2 : OKK Beograd 68 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 12:45
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
74510KK Ras : KK Borča74 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
74511KK Partizan NIS 2 : KK Beko77 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2021 Vreme: 20:50
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
74512KK Mondo Basket : KK Surčin Dobanovci56 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2021 Vreme: 20:45
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)

8. kolo25.12.2021
74513KK Borča : KK Partizan NIS 290 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 17:25
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74514OKK Beograd : KK Ras55 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 11:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74515KK FMP : KK Vizura 275 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74516KK Mladost : KK Žarkovo64 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74517KK Beko : KK Mondo Basket 57 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
74518KK Sfera : KK Surčin Dobanovci67 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 15:10
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

9. kolo29.01.2022
74519KK Žarkovo : KK Sfera62 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74520KK Vizura 2 : KK Mladost42 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
74521KK Ras : KK FMP73 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
74522KK Partizan NIS 2 : OKK Beograd 92 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
74523KK Mondo Basket : KK Borča44 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
74524KK Surčin Dobanovci : KK Beko53 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

10. kolo05.02.2022
74525KK Borča : KK Surčin Dobanovci77 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 17:15
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74526OKK Beograd : KK Mondo Basket 57 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74527KK FMP : KK Partizan NIS 293 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74528KK Mladost : KK Ras70 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74529KK Žarkovo : KK Vizura 286 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74530KK Sfera : KK Beko62 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

11. kolo12.02.2022
74531KK Vizura 2 : KK Sfera102 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
74532KK Ras : KK Žarkovo76 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2022 Vreme: 21:25
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
74533KK Partizan NIS 2 : KK Mladost105 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
74534KK Mondo Basket : KK FMP38 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
74535KK Surčin Dobanovci : OKK Beograd 51 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
74536KK Beko : KK Borča69 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2022 Vreme: 20:50
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)

12. kolo19.02.2022
74537KK Ras : KK Vizura 220 : 0
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
74538KK Partizan NIS 2 : KK Žarkovo65 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
74539KK Mondo Basket : KK Mladost53 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
74540KK Surčin Dobanovci : KK FMP42 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
74541KK Beko : OKK Beograd 102 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
74542KK Sfera : KK Borča71 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

13. kolo26.02.2022
74543OKK Beograd : KK Borča64 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2022 Vreme: 20:50
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)
74544KK FMP : KK Beko70 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74545KK Mladost : KK Surčin Dobanovci93 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74546KK Žarkovo : KK Mondo Basket 73 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74547KK Vizura 2 : KK Partizan NIS 250 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
74548KK Ras : KK Sfera73 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

14. kolo05.03.2022
74549KK Borča : KK FMP65 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 15:50
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74550KK Partizan NIS 2 : KK Ras101 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
74551KK Mondo Basket : KK Vizura 257 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
74552KK Surčin Dobanovci : KK Žarkovo42 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
74553KK Beko : KK Mladost78 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
74554KK Sfera : OKK Beograd 65 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 09:45
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

15. kolo12.03.2022
74555KK FMP : OKK Beograd 95 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74556KK Mladost : KK Borča95 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.05.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74557KK Žarkovo : KK Beko65 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74558KK Vizura 2 : KK Surčin Dobanovci56 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
74559KK Ras : KK Mondo Basket 78 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
74560KK Partizan NIS 2 : KK Sfera93 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

16. kolo19.03.2022
74561KK Borča : KK Žarkovo62 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.05.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74562OKK Beograd : KK Mladost76 : 105
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2022 Vreme: 19:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74563KK Mondo Basket : KK Partizan NIS 270 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
74564KK Surčin Dobanovci : KK Ras32 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.05.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
74565KK Beko : KK Vizura 265 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
74566KK Sfera : KK FMP66 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 16:45
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

17. kolo26.03.2022
74567KK Mladost : KK FMP86 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.04.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74568KK Žarkovo : OKK Beograd 81 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74569KK Vizura 2 : KK Borča45 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
74570KK Ras : KK Beko57 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
74571KK Partizan NIS 2 : KK Surčin Dobanovci83 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
74572KK Mondo Basket : KK Sfera75 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)

18. kolo02.04.2022
74573KK Borča : KK Ras64 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74574OKK Beograd : KK Vizura 256 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74575KK FMP : KK Žarkovo77 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.05.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74576KK Surčin Dobanovci : KK Mondo Basket 41 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
74577KK Beko : KK Partizan NIS 265 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
74578KK Sfera : KK Mladost54 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 16:45
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

19. kolo09.04.2022
74579KK Žarkovo : KK Mladost63 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74580KK Vizura 2 : KK FMP42 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
74581KK Ras : OKK Beograd 88 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
74582KK Partizan NIS 2 : KK Borča81 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
74583KK Mondo Basket : KK Beko62 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
74584KK Surčin Dobanovci : KK Sfera50 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

20. kolo16.04.2022
74585KK Borča : KK Mondo Basket 74 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2022 Vreme: 20:40
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74586OKK Beograd : KK Partizan NIS 273 : 116
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74587KK FMP : KK Ras70 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74588KK Mladost : KK Vizura 286 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74589KK Beko : KK Surčin Dobanovci77 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
74590KK Sfera : KK Žarkovo36 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

21. kolo07.05.2022
74591KK Vizura 2 : KK Žarkovo47 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
74592KK Ras : KK Mladost51 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2022 Vreme: 21:25
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
74593KK Partizan NIS 2 : KK FMP88 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
74594KK Mondo Basket : OKK Beograd 104 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
74595KK Surčin Dobanovci : KK Borča56 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 13:10
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
74596KK Beko : KK Sfera66 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

22. kolo14.05.2022
74597KK Borča : KK Beko78 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
74598OKK Beograd : KK Surčin Dobanovci54 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74599KK FMP : KK Mondo Basket 76 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74600KK Mladost : KK Partizan NIS 2100 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
74601KK Žarkovo : KK Ras64 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74602KK Sfera : KK Vizura 264 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)



Kvalifikacije za 2. ligu U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK FMP330230173576
2.KK BB Basket (Mladenovac)32116616515
3.KK Beko312193196-34
4.KK Krstaš303162217-553


1. kolo23.10.2021
74231KK FMP : KK Krstaš91 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 14:45
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74232KK Beko : KK BB Basket (Mladenovac)55 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

2. kolo30.10.2021
74233KK FMP : KK Beko77 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
74234KK Krstaš : KK BB Basket (Mladenovac)48 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 10:45
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)

3. kolo31.10.2021
74235KK Beko : KK Krstaš73 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
74236KK BB Basket (Mladenovac) : KK FMP53 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2021 Vreme: 18:15
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.