Ekipe kluba
SENIORI
KK Beko
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko (juniori)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun221931775147829741
2.KK Borac 2015 (Lazarevac)221841627137425340
3.KK Torlak OKK Beograd221751700149420639
4.KK Žarkovo22157148514028337
5.KK Borac Zemun22111114961529-3333
6.KK Beovuk 72 (-1)22111115221538-1632
7.KK Mladost22101214761489-1332
8.KK Slodes2291315241595-7131
9.KK Flash2291315551613-5831
10.KK Beko (-1)2261614701642-17227
11.KK Barajevo2241814531619-16626
12.KK Sava2231915261836-31025


1. kolo30.10.2021
74339KK Beovuk 72 : KK Sava90 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Saša Krsmanović, Nemanja Gojović Delegat: Đorđe Ilić
74340KK Torlak OKK Beograd : KK Borac 2015 (Lazarevac)91 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2021 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Petrović, Nemanja Gojović Delegat: Đorđe Ilić
74341KK Borac Zemun : KK Barajevo82 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2021 Vreme: 13:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ljubomir Marković, Pavle Šipka Delegat: Aleksandar Varađan
74342KK Zemun : KK Flash103 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Petrović, Nemanja Gojović Delegat: Jovan Čučuković
74343KK Beko : KK Slodes77 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Todorović
74344KK Mladost : KK Žarkovo52 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić

2. kolo06.11.2021
74345KK Beovuk 72 : KK Torlak OKK Beograd90 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Predrag Širko, Ognjen Mladenović Delegat: Bojan Draškić
74346KK Slodes : KK Mladost69 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Predrag Širko, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
74347KK Flash : KK Beko77 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksandar Petrović, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Rašinac
74348KK Barajevo : KK Zemun50 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2021 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Mladenović, Aleksandar Petrović Delegat: Goran Radovanović
74349KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Borac Zemun75 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Predrag Širko, Stevan Rašinac Delegat: Željko Delić
74350KK Sava : KK Žarkovo48 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2021 Vreme: 14:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Prica Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo13.11.2021
74351KK Torlak OKK Beograd : KK Sava78 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Dejan Živković Delegat: Aleksandar Rašinac
74352KK Borac Zemun : KK Beovuk 7275 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
Sudije: Petar Jankuloski, Marko Bogićević Delegat: Nikola Kojić
74353KK Zemun : KK Borac 2015 (Lazarevac)79 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Vraneš
74354KK Beko : KK Barajevo65 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Todorović
74355KK Mladost : KK Flash68 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2021 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
74356KK Žarkovo : KK Slodes76 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Petar Jankuloski Delegat: Nenad Radosavljević

4. kolo20.11.2021
74357KK Beovuk 72 : KK Zemun49 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Todorović
74358KK Torlak OKK Beograd : KK Borac Zemun75 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Stevan Rašinac, Predrag Širko Delegat: Slobodan Todorović
74359KK Flash : KK Žarkovo66 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 17:05
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Luka Maksimović, Saša Krsmanović Delegat: Tijana Brnić
74360KK Barajevo : KK Mladost74 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Nikola Tomić
74361KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Beko71 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 11:15
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Željko Delić
74362KK Sava : KK Slodes69 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Antonije Luković, Dejan Živković Delegat: Aleksandar Rašinac

5. kolo27.11.2021
74363KK Borac Zemun : KK Sava89 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Nemanja Radović Delegat: Aleksandar Rašinac
74364KK Zemun : KK Torlak OKK Beograd86 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Gojović Delegat: Goran Radovanović
74365KK Beko : KK Beovuk 7273 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Luka Maksimović, Miloš Prica Delegat: Uroš Čukić
74366KK Mladost : KK Borac 2015 (Lazarevac)69 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
74367KK Žarkovo : KK Barajevo68 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Simić, Miloš Dimitrijević Delegat: Aleksandar Tolić
74368KK Slodes : KK Flash72 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Antonije Luković, Petar Dimić Delegat: Jovan Mihailović

6. kolo01.12.2021
74369KK Beovuk 72 : KK Mladost72 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2021 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić
74370KK Torlak OKK Beograd : KK Beko85 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nemanja Gojović Delegat: Zoran Ninkov
74371KK Borac Zemun : KK Zemun57 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Goran Radovanović
74372KK Barajevo : KK Slodes73 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Nikola Tomić
74373KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Žarkovo74 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Željko Delić
74374KK Sava : KK Flash77 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2021 Vreme: 14:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Joksimović Delegat: Miroljub Jovanović

7. kolo04.12.2021
74375KK Zemun : KK Sava84 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Knežević
74376KK Beko : KK Borac Zemun99 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Todorović
74377KK Mladost : KK Torlak OKK Beograd73 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Ivana Antunović
74378KK Žarkovo : KK Beovuk 7274 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Konatar, Petar Jankuloski Delegat: Jovan Čučuković
74379KK Slodes : KK Borac 2015 (Lazarevac)70 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Prica Delegat: Đorđe Ilić
74380KK Flash : KK Barajevo60 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Jankuloski Delegat: Bojan Draškić

8. kolo11.12.2021
74381KK Beovuk 72 : KK Slodes87 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Rašinac
74382KK Torlak OKK Beograd : KK Žarkovo76 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74383KK Borac Zemun : KK Mladost72 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
74384KK Zemun : KK Beko91 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Predrag Širko, Antonije Luković Delegat: Bojan Draškić
74385KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Flash100 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Marko Bogićević, Momčilo Lutovac Delegat: Željko Delić
74386KK Sava : KK Barajevo94 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 12:10
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Rašinac

9. kolo18.12.2021
74387KK Beko : KK Sava89 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Janković Delegat: Uroš Čukić
74388KK Mladost : KK Zemun61 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Antonije Luković Delegat: Goran Radovanović
74389KK Žarkovo : KK Borac Zemun68 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Prica, Marko Paunović Delegat: Đorđe Ilić
74390KK Slodes : KK Torlak OKK Beograd66 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Marko Bogićević Delegat: Mihajlo Kostić
74391KK Flash : KK Beovuk 7291 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Mihajlo Kostić
74392KK Barajevo : KK Borac 2015 (Lazarevac)55 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Joksimović Delegat: Nikola Tomić

10. kolo25.12.2021
74393KK Beovuk 72 : KK Barajevo67 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Pavle Šipka, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić
74394KK Torlak OKK Beograd : KK Flash92 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Vlahović, Antonije Luković Delegat: Nikola Tomić
74395KK Borac Zemun : KK Slodes74 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Knežević
74396KK Zemun : KK Žarkovo71 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Goran Radovanović
74397KK Beko : KK Mladost68 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Todorović
74398KK Sava : KK Borac 2015 (Lazarevac)64 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2022 Vreme: 16:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Nemanja Gojović Delegat: Miroljub Jovanović

11. kolo22.01.2022
74399KK Mladost : KK Sava80 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Vlahović, Vladimir Popović Delegat: Goran Radovanović
74400KK Žarkovo : KK Beko72 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Predrag Širko, Marija Ćirić Delegat: Tijana Brnić
74401KK Slodes : KK Zemun88 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Vlahović, Antonije Luković Delegat: Mihajlo Kostić
74402KK Flash : KK Borac Zemun50 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Predrag Širko, Dejan Živković Delegat: Aleksandar Varađan
74403KK Barajevo : KK Torlak OKK Beograd59 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74404KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Beovuk 7279 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nemanja Vlahović, Filip Konatar Delegat: Željko Delić

12. kolo29.01.2022
74405KK Žarkovo : KK Mladost55 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Dimitrijević Delegat: Slobodan Kaličanin
74406KK Slodes : KK Beko82 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Marija Ćirić, Vuk Ivančević Delegat: Nikola Tomić
74407KK Flash : KK Zemun83 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 17:05
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Miloš Joksimović Delegat: Nikola Tomić
74408KK Barajevo : KK Borac Zemun59 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Predrag Širko, Antonije Luković Delegat: Nikola Tomić
74409KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Torlak OKK Beograd77 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Jankuloski Delegat: Željko Delić
74410KK Sava : KK Beovuk 7260 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Predrag Širko, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Tolić

13. kolo05.02.2022
74411KK Torlak OKK Beograd : KK Beovuk 72SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 08.04.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
74412KK Borac Zemun : KK Borac 2015 (Lazarevac)60 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Marko Paunović Delegat: Tijana Brnić
74413KK Zemun : KK Barajevo82 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.04.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Goran Radovanović
74414KK Beko : KK Flash61 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Saša Krsmanović Delegat: Aleksandar Varađan
74415KK Mladost : KK Slodes74 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Predrag Širko, Luka Maksimović Delegat: Slobodan Kaličanin
74416KK Žarkovo : KK Sava82 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Luka Maksimović Delegat: Nikola Kojić

14. kolo12.02.2022
74417KK Beovuk 72 : KK Borac Zemun74 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Kojić
74418KK Slodes : KK Žarkovo51 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Joksimović, Filip Konatar Delegat: Uroš Čukić
74419KK Flash : KK Mladost46 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Antonije Luković, Nikola Mladenović Delegat: Uroš Čukić
74420KK Barajevo : KK Beko84 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Nikola Tomić
74421KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Zemun90 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Željko Delić
74422KK Sava : KK Torlak OKK Beograd72 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Prica Delegat: Milena Glavan

15. kolo19.02.2022
74423KK Borac Zemun : KK Torlak OKK Beograd75 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 16:10
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Joksimović Delegat: Stevan Radić
74424KK Zemun : KK Beovuk 7295 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Aleksandar Petrović Delegat: Goran Radovanović
74425KK Beko : KK Borac 2015 (Lazarevac)SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
74426KK Mladost : KK Barajevo77 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mirković Delegat: Goran Radovanović
74427KK Žarkovo : KK Flash83 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Filip Konatar Delegat: Aleksandar Tolić
74428KK Slodes : KK Sava78 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Prica, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Tolić

16. kolo26.02.2022
74429KK Beovuk 72 : KK Beko79 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Vlahović, Vladimir Popović Delegat: Đorđe Ilić
74430KK Torlak OKK Beograd : KK Zemun78 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
74431KK Flash : KK Slodes60 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Marija Ćirić, Predrag Širko Delegat: Mihajlo Kostić
74432KK Barajevo : KK Žarkovo68 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Vladimir Popović Delegat: Nikola Tomić
74433KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Mladost69 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Marko Paunović, Vladimir Popović Delegat: Željko Delić
74434KK Sava : KK Borac Zemun71 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Borko Pavlović

17. kolo05.03.2022
74435KK Zemun : KK Borac Zemun85 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Vladimir Popović Delegat: Goran Radovanović
74436KK Beko : KK Torlak OKK Beograd67 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Stevan Rašinac, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Todorović
74437KK Mladost : KK Beovuk 7281 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Jankuloski, Aleksandar Petrović Delegat: Aleksandar Vraneš
74438KK Žarkovo : KK Borac 2015 (Lazarevac)45 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Đokić, Damjan Ratković Delegat: Aleksandar Tolić
74439KK Slodes : KK Barajevo78 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Petar Jankuloski, Luka Međugorac Delegat: Jovan Mihailović
74440KK Flash : KK Sava99 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Damjan Ratković, Duško Milaković Delegat: Nikola Kojić

18. kolo09.03.2022
74441KK Beovuk 72 : KK Žarkovo45 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Slobodan Kaličanin
74442KK Torlak OKK Beograd : KK Mladost78 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Krivokuća Delegat: Jovan Čučuković
74443KK Borac Zemun : KK Beko86 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Aleksandar Rašinac
74444KK Barajevo : KK Flash66 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
74445KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Slodes80 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Gojović Delegat: Željko Delić
74446KK Sava : KK Zemun68 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Vlahović, Nemanja Radović Delegat: Đorđe Ilić

19. kolo12.03.2022
74447KK Beko : KK Zemun46 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Gojović, Lazar Kostić Delegat: Đorđe Ilić
74448KK Mladost : KK Borac Zemun48 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Vuk Ivančević Delegat: Slobodan Kaličanin
74449KK Žarkovo : KK Torlak OKK Beograd84 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Predrag Širko, Filip Mladenović Delegat: Aleksandar Tolić
74450KK Slodes : KK Beovuk 7267 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Tolić
74451KK Flash : KK Borac 2015 (Lazarevac)64 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Luka Međugorac Delegat: Jovan Čučuković
74452KK Barajevo : KK Sava88 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Širko Delegat: Nikola Tomić

20. kolo19.03.2022
74453KK Beovuk 72 : KK Flash57 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Petar Jankuloski, Vladimir Popović Delegat: Uroš Čukić
74454KK Torlak OKK Beograd : KK Slodes85 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nemanja Krivokuća Delegat: Nikola Kojić
74455KK Borac Zemun : KK Žarkovo60 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Predrag Širko, Marija Ćirić Delegat: Aleksandar Tolić
74456KK Zemun : KK Mladost70 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Jankuloski, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Rašinac
74457KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Barajevo81 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nikola Blagojević, Stefan Milić Delegat: Željko Delić
74458KK Sava : KK Beko65 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Bogićević, Đorđe Marinkov Delegat: Aleksandar Todorović

21. kolo02.04.2022
74459KK Mladost : KK Beko89 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Petar Jankuloski, Vladimir Popović Delegat: Aleksandar Knežević
74460KK Žarkovo : KK Zemun75 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Vlahović, Aleksa Ignjatović Delegat: Mihajlo Kostić
74461KK Slodes : KK Borac Zemun57 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Vlahović, Đorđe Marinkov Delegat: Aleksandar Varađan
74462KK Flash : KK Torlak OKK Beograd62 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Marija Ćirić, Nikola Mladenović Delegat: Borko Pavlović
74463KK Barajevo : KK Beovuk 7280 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Janković Delegat: Nikola Tomić
74464KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Sava84 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Marija Ćirić, Predrag Širko Delegat: Uroš Čukić

22. kolo09.04.2022
74465KK Beovuk 72 : KK Borac 2015 (Lazarevac)81 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Gojović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Varađan
74466KK Torlak OKK Beograd : KK Barajevo77 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Luka Maksimović, Petar Jankuloski Delegat: Nikola Tomić
74467KK Borac Zemun : KK Flash58 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Predrag Širko, Petar Janković Delegat: Đorđe Ilić
74468KK Zemun : KK Slodes75 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Gojović Delegat: Goran Radovanović
74469KK Beko : KK Žarkovo47 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Todorović
74470KK Sava : KK Mladost54 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Nikola Kojić



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko330232209236
2.KK Borac 2015 (Lazarevac)312219205144
3.BKK Radnički312221233-124
4.KK Mondo Basket312217242-254


1. kolo16.10.2021
73347KK Beko : KK Borac 2015 (Lazarevac)68 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Todorović
73348BKK Radnički : KK Mondo Basket71 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Marija Ćirić, Mihajlo Gavriloski Delegat: Milena Glavan

2. kolo23.10.2021
73349KK Beko : BKK Radnički85 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Todorović
73350KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Mondo Basket92 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Blagojević Delegat: Željko Delić

3. kolo24.10.2021
73351BKK Radnički : KK Borac 2015 (Lazarevac)78 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
73352KK Mondo Basket : KK Beko74 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)



1. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Mladenovac21118817993
2.KK Borac Zemun211186187-13
3.KK Beko211164172-83


1. kolo17.09.2021
72794KK Beko : KK Mladenovac75 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.09.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Marko Paunović Delegat: Zoran Ninkov
KK Borac Zemun - slobodna ekipa

2. kolo18.09.2021
72795KK Borac Zemun : KK Beko82 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.09.2021 Vreme: 16:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Gojović, Miloš Dimitrijević Delegat: Zoran Ninkov
KK Mladenovac - slobodna ekipa

3. kolo19.09.2021
72798KK Mladenovac : KK Borac Zemun98 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.09.2021 Vreme: 16:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Janković Delegat: Zoran Ninkov
KK Beko - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.