Ekipe kluba
SENIORI
KK Beko
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko 2 (kadeti)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Barajevo 2221931817120960841
2.KK Rivers BM221931630117345741
3.KK Eko Sport221751412122618639
4.KK Vizura 322148151614417536
5.KK Beovuk 72 - 2221210133112518034
6.KK Sava 32212101552144510734
7.Košarkaška Akademija Rebrača2291314761470631
8.KK Beko 222913146014481231
9.KK As Basket2291314131487-7431
10.KK Beoserbona22814136413343030
11.KK Zemun 42241811911622-43126
12.KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) (-4)220226731729-105618


1. kolo27.11.2021
76797KK Beovuk 72 - 2 : KK Barajevo 256 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76798KK Vizura 3 : KK Eko Sport76 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
76799KK As Basket : Košarkaška Akademija Rebrača75 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 19:45
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
76800KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : KK Rivers BM34 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76801KK Beko 2 : KK Beoserbona58 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 11:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76802KK Zemun 4 : KK Sava 367 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)

2. kolo04.12.2021
76803KK Beovuk 72 - 2 : KK Vizura 350 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 16:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76804KK Beoserbona : KK Zemun 498 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
76805KK Rivers BM : KK Beko 270 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 13:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
76806Košarkaška Akademija Rebrača : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)112 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
76807KK Eko Sport : KK As Basket54 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
76808KK Barajevo 2 : KK Sava 378 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 11:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

3. kolo11.12.2021
76809KK Vizura 3 : KK Barajevo 269 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
76810KK As Basket : KK Beovuk 72 - 275 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
76811KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : KK Eko Sport30 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 14:45
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76812KK Beko 2 : Košarkaška Akademija Rebrača59 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76813KK Zemun 4 : KK Rivers BM49 : 100
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2021 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
76814KK Sava 3 : KK Beoserbona87 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

4. kolo18.12.2021
76815KK Beovuk 72 - 2 : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)96 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76816KK Vizura 3 : KK As Basket67 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
76817KK Rivers BM : KK Sava 355 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 10:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76818Košarkaška Akademija Rebrača : KK Zemun 487 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
76819KK Eko Sport : KK Beko 255 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
76820KK Barajevo 2 : KK Beoserbona80 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

5. kolo25.12.2021
76821KK As Basket : KK Barajevo 240 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
76822KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : KK Vizura 333 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
76823KK Beko 2 : KK Beovuk 72 - 258 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76824KK Zemun 4 : KK Eko Sport35 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
76825KK Sava 3 : Košarkaška Akademija Rebrača78 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2022 Vreme: 14:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76826KK Beoserbona : KK Rivers BM55 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

6. kolo22.01.2022
76827KK Beovuk 72 - 2 : KK Zemun 465 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76828KK Vizura 3 : KK Beko 291 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
76829KK As Basket : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)77 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
76830Košarkaška Akademija Rebrača : KK Beoserbona80 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
76831KK Eko Sport : KK Sava 368 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.04.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
76832KK Barajevo 2 : KK Rivers BM80 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

7. kolo29.01.2022
76833KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : KK Barajevo 213 : 120
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76834KK Beko 2 : KK As Basket92 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76835KK Zemun 4 : KK Vizura 336 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
76836KK Sava 3 : KK Beovuk 72 - 258 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76837KK Beoserbona : KK Eko Sport46 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
76838KK Rivers BM : Košarkaška Akademija Rebrača66 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.05.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)

8. kolo05.02.2022
76839KK Beovuk 72 - 2 : KK Beoserbona65 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 11:50
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76840KK Vizura 3 : KK Sava 394 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
76841KK As Basket : KK Zemun 468 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
76842KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : KK Beko 262 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76843KK Eko Sport : KK Rivers BM49 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
76844KK Barajevo 2 : Košarkaška Akademija Rebrača94 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

9. kolo12.02.2022
76845KK Beko 2 : KK Barajevo 274 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76846KK Zemun 4 : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)83 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
76847KK Sava 3 : KK As Basket57 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
76848KK Beoserbona : KK Vizura 371 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
76849KK Rivers BM : KK Beovuk 72 - 268 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
76850Košarkaška Akademija Rebrača : KK Eko Sport81 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)

10. kolo19.02.2022
76851KK Beovuk 72 - 2 : Košarkaška Akademija Rebrača49 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76852KK Vizura 3 : KK Rivers BM56 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
76853KK As Basket : KK Beoserbona67 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
76854KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : KK Sava 3SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
76855KK Beko 2 : KK Zemun 473 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76856KK Barajevo 2 : KK Eko Sport73 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.05.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

11. kolo26.02.2022
76857KK Zemun 4 : KK Barajevo 250 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.05.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
76858KK Sava 3 : KK Beko 281 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 09:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76859KK Beoserbona : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)120 : 10
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 13:25
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
76860KK Rivers BM : KK As Basket78 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
76861Košarkaška Akademija Rebrača : KK Vizura 358 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
76862KK Eko Sport : KK Beovuk 72 - 245 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

12. kolo05.03.2022
76863KK Sava 3 : KK Zemun 4113 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76864KK Beoserbona : KK Beko 257 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
76865KK Rivers BM : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)74 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
76866Košarkaška Akademija Rebrača : KK As Basket68 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
76867KK Eko Sport : KK Vizura 373 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.05.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
76868KK Barajevo 2 : KK Beovuk 72 - 284 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

13. kolo12.03.2022
76869KK Vizura 3 : KK Beovuk 72 - 277 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
76870KK As Basket : KK Eko Sport55 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
76871KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : Košarkaška Akademija Rebrača45 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
76872KK Beko 2 : KK Rivers BM57 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76873KK Zemun 4 : KK Beoserbona42 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
76874KK Sava 3 : KK Barajevo 272 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

14. kolo19.03.2022
76875KK Beovuk 72 - 2 : KK As Basket55 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76876KK Beoserbona : KK Sava 372 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
76877KK Rivers BM : KK Zemun 495 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
76878Košarkaška Akademija Rebrača : KK Beko 269 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.03.2022 Vreme: 20:10
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
76879KK Eko Sport : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)88 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
76880KK Barajevo 2 : KK Vizura 398 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

15. kolo26.03.2022
76881KK As Basket : KK Vizura 365 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
76882KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : KK Beovuk 72 - 260 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76883KK Beko 2 : KK Eko Sport61 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76884KK Zemun 4 : Košarkaška Akademija Rebrača46 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
76885KK Sava 3 : KK Rivers BM44 : 108
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
76886KK Beoserbona : KK Barajevo 256 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)

16. kolo02.04.2022
76887KK Beovuk 72 - 2 : KK Beko 256 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76888KK Vizura 3 : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
76889KK Rivers BM : KK Beoserbona68 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
76890Košarkaška Akademija Rebrača : KK Sava 368 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
76891KK Eko Sport : KK Zemun 472 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
76892KK Barajevo 2 : KK As Basket96 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

17. kolo09.04.2022
76893KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : KK As Basket34 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76894KK Beko 2 : KK Vizura 384 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76895KK Zemun 4 : KK Beovuk 72 - 255 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
76896KK Sava 3 : KK Eko Sport59 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76897KK Beoserbona : Košarkaška Akademija Rebrača80 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
76898KK Rivers BM : KK Barajevo 271 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.05.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)

18. kolo16.04.2022
76899KK Beovuk 72 - 2 : KK Sava 367 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76900KK Vizura 3 : KK Zemun 488 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.05.2022 Vreme: 21:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
76901KK As Basket : KK Beko 262 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
76902Košarkaška Akademija Rebrača : KK Rivers BM53 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
76903KK Eko Sport : KK Beoserbona67 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.04.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
76904KK Barajevo 2 : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)114 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

19. kolo07.05.2022
76905KK Beko 2 : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 08.05.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76906KK Zemun 4 : KK As Basket77 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.05.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
76907KK Sava 3 : KK Vizura 384 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76908KK Beoserbona : KK Beovuk 72 - 264 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 14:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
76909KK Rivers BM : KK Eko Sport82 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
76910Košarkaška Akademija Rebrača : KK Barajevo 262 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)

20. kolo14.05.2022
76911KK Beovuk 72 - 2 : KK Rivers BM54 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76912KK Vizura 3 : KK Beoserbona86 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
76913KK As Basket : KK Sava 359 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76914KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : KK Zemun 464 : 105
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
76915KK Eko Sport : Košarkaška Akademija Rebrača74 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.05.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
76916KK Barajevo 2 : KK Beko 289 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

21. kolo21.05.2022
76917KK Zemun 4 : KK Beko 253 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
76918KK Sava 3 : KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala)103 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.05.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
76919KK Beoserbona : KK As Basket67 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.05.2022 Vreme: 14:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
76920KK Rivers BM : KK Vizura 360 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.05.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
76921Košarkaška Akademija Rebrača : KK Beovuk 72 - 265 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
76922KK Eko Sport : KK Barajevo 263 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.05.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

22. kolo28.05.2022
76923KK Beovuk 72 - 2 : KK Eko Sport45 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.05.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
76924KK Vizura 3 : Košarkaška Akademija Rebrača73 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.05.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
76925KK As Basket : KK Rivers BM58 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2022 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
76926KK Kolubara LA 2003 - 2 (ekipa odustala) : KK BeoserbonaSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
76927KK Beko 2 : KK Sava 373 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.05.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
76928KK Barajevo 2 : KK Zemun 477 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.