Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
KK Beko 6
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
KK Beko 2
OMLADINCI
KK Beko
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko 5 (pioniri)



Regionalna liga U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan 2201641690143725336
2.KK Crvena Zvezda 2181711491105243935
3.KK Vizura 4201371597140519233
4.BKK Radnički 218144125999526432
5.KK Beovuk 72 - 320119131612288831
6.KK Žarkovo 21911813331327630
7.KK Mladost 319109137713205729
8.KK BB Basket (Mladenovac) 2189912611253827
9.KK Beko 52071312311341-11027
10.KK Cerak 52031711451499-35423
11.KK Borča 21931611361379-24322
12.KK Pobednik 011 - 2191188421442-60020


1. kolo25.11.2023
89369KK Crvena Zvezda 2 : KK Pobednik 011 - 294 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 13:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
89370KK Mladost 3 : KK Cerak 576 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89371KK Partizan 2 : KK Vizura 488 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
89372KK Žarkovo 2 : KK Borča 284 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89373KK BB Basket (Mladenovac) 2 : BKK Radnički 260 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
89374KK Beovuk 72 - 3 : KK Beko 556 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

2. kolo02.12.2023
89375KK Crvena Zvezda 2 : KK Mladost 392 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 13:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
89376BKK Radnički 2 : KK Beovuk 72 - 351 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 13:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89377KK Borča 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 251 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 12:40
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
89378KK Vizura 4 : KK Žarkovo 289 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
89379KK Cerak 5 : KK Partizan 263 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
89380KK Pobednik 011 - 2 : KK Beko 549 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

3. kolo09.12.2023
89381KK Mladost 3 : KK Pobednik 011 - 2101 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89382KK Partizan 2 : KK Crvena Zvezda 278 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
89383KK Žarkovo 2 : KK Cerak 573 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89384KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Vizura 460 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
89385KK Beovuk 72 - 3 : KK Borča 270 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89386KK Beko 5 : BKK Radnički 238 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

4. kolo16.12.2023
89387KK Crvena Zvezda 2 : KK Žarkovo 291 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 11:50
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
89388KK Mladost 3 : KK Partizan 273 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
89389KK Borča 2 : KK Beko 564 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
89390KK Vizura 4 : KK Beovuk 72 - 373 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
89391KK Cerak 5 : KK BB Basket (Mladenovac) 253 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2024 Vreme: 21:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
89392KK Pobednik 011 - 2 : BKK Radnički 239 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 09:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

5. kolo23.12.2023
89393KK Partizan 2 : KK Pobednik 011 - 286 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
89394KK Žarkovo 2 : KK Mladost 376 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 12:10
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89395KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Crvena Zvezda 260 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2024 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
89396KK Beovuk 72 - 3 : KK Cerak 582 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 19:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89397KK Beko 5 : KK Vizura 452 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
89398BKK Radnički 2 : KK Borča 285 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2023 Vreme: 20:10
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)

6. kolo27.01.2024
89399KK Crvena Zvezda 2 : KK Beovuk 72 - 375 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
89400KK Mladost 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 288 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2024 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89401KK Partizan 2 : KK Žarkovo 273 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
89402KK Vizura 4 : BKK Radnički 288 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
89403KK Cerak 5 : KK Beko 550 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 18:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
89404KK Pobednik 011 - 2 : KK Borča 273 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 09:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

7. kolo03.02.2024
89405KK Žarkovo 2 : KK Pobednik 011 - 286 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89406KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Partizan 295 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
89407KK Beovuk 72 - 3 : KK Mladost 353 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89408KK Beko 5 : KK Crvena Zvezda 270 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
89409BKK Radnički 2 : KK Cerak 582 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
89410KK Borča 2 : KK Vizura 464 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)

8. kolo10.02.2024
89411KK Crvena Zvezda 2 : BKK Radnički 289 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
89412KK Mladost 3 : KK Beko 583 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89413KK Partizan 2 : KK Beovuk 72 - 385 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
89414KK Žarkovo 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 272 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
89415KK Cerak 5 : KK Borča 265 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2024 Vreme: 21:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Ranković Delegat: Nenad Radosavljević
89416KK Pobednik 011 - 2 : KK Vizura 442 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 10:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

9. kolo17.02.2024
89417KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Pobednik 011 - 275 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
89418KK Beovuk 72 - 3 : KK Žarkovo 260 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89419KK Beko 5 : KK Partizan 257 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2024 Vreme: 20:40
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
Sudije: Stevan Gudžulić, Petar Milanović Delegat: Aleksandar Todorović
89420BKK Radnički 2 : KK Mladost 367 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89421KK Borča 2 : KK Crvena Zvezda 256 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
89422KK Vizura 4 : KK Cerak 592 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

10. kolo24.02.2024
89423KK Crvena Zvezda 2 : KK Vizura 483 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2024 Vreme: 19:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
89424KK Mladost 3 : KK Borča 285 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Petar Milanović, Maksim Tvrdišić Delegat: Stevan Radić
89425KK Partizan 2 : BKK Radnički 272 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Marko Paunović, Vuk Ivančević Delegat: Jelena Popović
89426KK Žarkovo 2 : KK Beko 575 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić
89427KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Beovuk 72 - 384 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 15:15
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
Sudije: Pavle Cvetić, Aleksa Mihajlović Delegat: Nebojša Pejčić
89428KK Pobednik 011 - 2 : KK Cerak 548 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2024 Vreme: 19:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
Sudije: Miloš Lukić, Marija Moljević Delegat: Dragiša Varava

11. kolo02.03.2024
89429KK Beovuk 72 - 3 : KK Pobednik 011 - 262 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Luka Miljković, Luka Zdravković Delegat: Đorđe Ilić
89430KK Beko 5 : KK BB Basket (Mladenovac) 245 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
Sudije: Miloš Popić, Nikola Škoja Delegat: Aleksandar Todorović
89431BKK Radnički 2 : KK Žarkovo 282 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 13:45
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Luka Maksimović, Nikola Spasić Delegat: Borko Pavlović
89432KK Borča 2 : KK Partizan 263 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
Sudije: Lazar Đurišić, Dragan Damjanović Delegat: Boris Ivanov
89433KK Vizura 4 : KK Mladost 370 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
Sudije: Helena Marinković, Aleksa Štrbac Delegat: Aleksandar Vraneš
89434KK Cerak 5 : KK Crvena Zvezda 267 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Helena Marinković, Marija Moljević Delegat: Dragoslav Velanac

12. kolo09.03.2024
89435KK Beko 5 : KK Beovuk 72 - 360 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2024 Vreme: 20:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
89436BKK Radnički 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 264 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
89437KK Borča 2 : KK Žarkovo 262 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.05.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksandar Lazić, Vuk Matić Delegat: Aleksandar Todorović
89438KK Vizura 4 : KK Partizan 297 : 119
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 13:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
89439KK Cerak 5 : KK Mladost 358 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 18:45
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
89440KK Pobednik 011 - 2 : KK Crvena Zvezda 236 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 10:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

13. kolo16.03.2024
89441KK Mladost 3 : KK Crvena Zvezda 258 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Miloš Lukić, Dalibor Šušteršić Delegat: Stevan Radić
89442KK Partizan 2 : KK Cerak 598 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Vidan Peruničić, Vuk Matić Delegat: Jelena Popović
89443KK Žarkovo 2 : KK Vizura 478 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Antonije Luković, Bogdan Mrdeljić Delegat: Đorđe Ilić
89444KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Borča 268 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 15:15
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
Sudije: Pavle Cvetić, Vukan Spasojević Delegat: Milorad Popović
89445KK Beovuk 72 - 3 : BKK Radnički 276 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Aleksandar Lazić, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić
89446KK Beko 5 : KK Pobednik 011 - 260 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 10:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
Sudije: Helena Marinković, Vuk Ivančević Delegat: Uroš Čukić

14. kolo23.03.2024
89447KK Crvena Zvezda 2 : KK Partizan 292 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Miloš Đurđić Delegat: Aleksandar Tolić
89448BKK Radnički 2 : KK Beko 562 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Strahinja Stamenković, Dunja Popović Delegat: Dragiša Varava
89449KK Borča 2 : KK Beovuk 72 - 359 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
Sudije: Miloš Prica, Vuk Čanak Delegat: Aleksandar Todorović
89450KK Vizura 4 : KK BB Basket (Mladenovac) 287 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 15:15
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
89451KK Cerak 5 : KK Žarkovo 257 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 19:30
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Dunja Popović Delegat: Dragan Panić
89452KK Pobednik 011 - 2 : KK Mladost 333 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 12:10
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
Sudije: Tijana Vojvodić, Aleksandar Lazić Delegat: Milan Todorović

15. kolo30.03.2024
89453KK Partizan 2 : KK Mladost 3106 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Vidan Peruničić, Vukan Spasojević Delegat: Jelena Popović
89454KK Žarkovo 2 : KK Crvena Zvezda 258 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Petar Đoković, Miloš Đurđić Delegat: Đorđe Ilić
89455KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Cerak 580 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 13:15
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
89456KK Beovuk 72 - 3 : KK Vizura 476 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Vuk Ivančević, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Varađan
89457KK Beko 5 : KK Borča 276 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
89458BKK Radnički 2 : KK Pobednik 011 - 277 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Stevan Savić, Tijana Vojvodić Delegat: Bojan Draškić

16. kolo06.04.2024
89459KK Crvena Zvezda 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 282 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Maksim Tvrdišić, Vukan Spasojević Delegat: Milan Blagojević
89460KK Mladost 3 : KK Žarkovo 296 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Pavle Čepić, Marko Dangubić Delegat: Stevan Radić
89461KK Borča 2 : BKK Radnički 247 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
89462KK Vizura 4 : KK Beko 593 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
Sudije: Stevan Gudžulić, Aleksa Štrbac Delegat: Aleksandar Vraneš
89463KK Cerak 5 : KK Beovuk 72 - 357 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 18:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Vukašin Tolić, Bogdan Mrdeljić Delegat: Uroš Čukić
89464KK Pobednik 011 - 2 : KK Partizan 249 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 10:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
Sudije: Duško Milaković, Marija Moljević Delegat: Aleksandar Varađan

17. kolo13.04.2024
89465KK Žarkovo 2 : KK Partizan 262 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2024 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Varađan
89466KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Mladost 393 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
89467KK Beovuk 72 - 3 : KK Crvena Zvezda 268 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Marko Paunović, Tijana Vojvodić Delegat: Đorđe Ilić
89468KK Beko 5 : KK Cerak 590 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
Sudije: Lazar Đurišić, Nikola Ranković Delegat: Nenad Radosavljević
89469BKK Radnički 2 : KK Vizura 473 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Tijana Vojvodić, Aleksandar Lazić Delegat: Nenad Radosavljević
89470KK Borča 2 : KK Pobednik 011 - 279 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 09:15
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
Sudije: Tijana Vojvodić, Vuk Matić Delegat: Aleksandar Todorović

18. kolo20.04.2024
89471KK Crvena Zvezda 2 : KK Beko 587 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Dunja Popović, Vukašin Tolić Delegat: Milan Blagojević
89472KK Mladost 3 : KK Beovuk 72 - 361 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2024 Vreme: 21:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Miloš Lukić, Marko Dangubić Delegat: Stevan Radić
89473KK Partizan 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 287 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 18:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Tijana Vojvodić, Miloš Lukić Delegat: Jelena Popović
89474KK Vizura 4 : KK Borča 297 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Helena Marinković, Maksim Tvrdišić Delegat: Vladimir Lukić
89475KK Cerak 5 : BKK Radnički 243 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.04.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Nikola Mladenović, Vukašin Tolić Delegat: Aleksandar Tolić
89476KK Pobednik 011 - 2 : KK Žarkovo 244 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
Sudije: Helena Marinković, Maksim Tvrdišić Delegat: Vladimir Lukić

19. kolo11.05.2024
89477KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Žarkovo 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2024
89478KK Beovuk 72 - 3 : KK Partizan 264 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Aleksa Ignjatović, Aleksandar Lazić Delegat: Slobodan Kaličanin
89479KK Beko 5 : KK Mladost 381 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 19:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
Sudije: Marko Paunović, Tijana Vojvodić Delegat: Aleksandar Todorović
89480BKK Radnički 2 : KK Crvena Zvezda 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Petar Đoković, Aleksandar Lazić Delegat: Vladimir Lukić
89481KK Borča 2 : KK Cerak 561 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2024 Vreme: 12:40
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nikola Škoja Delegat: Vladimir Lukić
89482KK Vizura 4 : KK Pobednik 011 - 299 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Vidan Peruničić, Aleksa Štrbac Delegat: Aleksandar Vraneš

20. kolo18.05.2024
89483KK Crvena Zvezda 2 : KK Borča 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Vuk Stojanović, Tijana Vojvodić Delegat: Aleksandar Tolić
89484KK Mladost 3 : BKK Radnički 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.05.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Maksim Tvrdišić, Lazar Đurišić Delegat: Mirko Nenadić
89485KK Partizan 2 : KK Beko 590 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Helena Marinković, Aleksa Ignjatović Delegat: Jelena Popović
89486KK Žarkovo 2 : KK Beovuk 72 - 380 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 15:40
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Đurđić, Dunja Popović Delegat: Đorđe Ilić
89487KK Cerak 5 : KK Vizura 464 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 18:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Dunja Popović, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Tomić
89488KK Pobednik 011 - 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58)
Sudije: Miloš Lukić, Vukašin Tolić Delegat: Nenad Radosavljević

21. kolo25.05.2024
89489KK Beovuk 72 - 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
89490KK Beko 5 : KK Žarkovo 2
89491BKK Radnički 2 : KK Partizan 2
89492KK Borča 2 : KK Mladost 3
89493KK Vizura 4 : KK Crvena Zvezda 2
89494KK Cerak 5 : KK Pobednik 011 - 2

22. kolo01.06.2024
89495KK Crvena Zvezda 2 : KK Cerak 5
89496KK Mladost 3 : KK Vizura 4
89497KK Partizan 2 : KK Borča 2
89498KK Žarkovo 2 : BKK Radnički 2
89499KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Beko 5
89500KK Pobednik 011 - 2 : KK Beovuk 72 - 3



Kvalifikacije za Regionalnu ligu U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda 23302861421446
2.KK Beko 5321218193255
3.KK Dynamic Vip Pay 2312146216-704
4.KK Zmaj 2303133232-993


1. kolo11.11.2023
87251KK Crvena Zvezda 2 : KK Zmaj 2105 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
87252KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Beko 551 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2023 Vreme: 15:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

2. kolo18.11.2023
87253KK Crvena Zvezda 2 : KK Dynamic Vip Pay 297 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
87254KK Zmaj 2 : KK Beko 558 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

3. kolo19.11.2023
87255KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Zmaj 258 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2023 Vreme: 19:15
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
87256KK Beko 5 : KK Crvena Zvezda 271 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.