Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
KK Beko 6
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
KK Beko 2
OMLADINCI
KK Beko
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko 3 (mlađi pioniri)



Beogradska liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Paragon (Lazarevac)88046522224316
2.KK Cerak 287146624022615
3.KK Beovuk 72 - 287141122718415
4.KK Vizura 38533853305513
5.KK Beko 374336626510111
6.KK Mladenovac734284301-1710
7.KK Flash 2734216279-6310
8.KK Pobednik 011 - 2817207396-1899
9.KK Mladost 2716190340-1508
10.KK Beostyle 2716150449-2998
11.Košarkaška Akademija Rebrača 2716256347-918


1. kolo25.11.2023
88974KK Flash 2 : KK Cerak 226 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
88975KK Beostyle 2 : KK Pobednik 011 - 237 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 11:45
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
88976KK Mladost 2 : KK Beko 323 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
88977KK Vizura 3 : Košarkaška Akademija Rebrača 253 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 13:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
88978KK Paragon (Lazarevac) : KK Mladenovac58 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
KK Beovuk 72 - 2 - slobodna ekipa

2. kolo02.12.2023
88979KK Beovuk 72 - 2 : KK Flash 236 : 9
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
88980Košarkaška Akademija Rebrača 2 : KK Paragon (Lazarevac)36 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
88981KK Beko 3 : KK Vizura 338 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:00
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
88982KK Pobednik 011 - 2 : KK Mladost 226 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 09:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
88983KK Cerak 2 : KK Beostyle 266 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 17:45
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
KK Mladenovac - slobodna ekipa

3. kolo09.12.2023
88986KK Beostyle 2 : KK Beovuk 72 - 218 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
88987KK Mladost 2 : KK Cerak 217 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41)
88988KK Vizura 3 : KK Pobednik 011 - 263 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 14:45
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
88989KK Paragon (Lazarevac) : KK Beko 353 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
88990KK Mladenovac : Košarkaška Akademija Rebrača 245 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 20:00
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
KK Flash 2 - slobodna ekipa

4. kolo16.12.2023
88991KK Beovuk 72 - 2 : KK Mladost 261 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
88992KK Flash 2 : KK Beostyle 253 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
88993KK Beko 3 : KK Mladenovac51 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:40
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
88994KK Pobednik 011 - 2 : KK Paragon (Lazarevac)13 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 11:40
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
88995KK Cerak 2 : KK Vizura 360 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 10:40
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Košarkaška Akademija Rebrača 2 - slobodna ekipa

5. kolo23.12.2023
88998KK Mladost 2 : KK Flash 230 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2023 Vreme: 20:10
Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41)
88999KK Vizura 3 : KK Beovuk 72 - 243 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
89000KK Paragon (Lazarevac) : KK Cerak 271 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 19:45
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
89001KK Mladenovac : KK Pobednik 011 - 255 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
89002Košarkaška Akademija Rebrača 2 : KK Beko 339 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
KK Beostyle 2 - slobodna ekipa

6. kolo27.01.2024
89003KK Beovuk 72 - 2 : KK Paragon (Lazarevac)32 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2024 Vreme: 19:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89004KK Flash 2 : KK Vizura 344 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89005KK Beostyle 2 : KK Mladost 226 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
89006KK Pobednik 011 - 2 : Košarkaška Akademija Rebrača 229 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2024 Vreme: 19:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
89007KK Cerak 2 : KK Mladenovac63 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 10:45
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
KK Beko 3 - slobodna ekipa

7. kolo03.02.2024
89010KK Vizura 3 : KK Beostyle 269 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 15:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
89011KK Paragon (Lazarevac) : KK Flash 246 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 10:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
89012KK Mladenovac : KK Beovuk 72 - 241 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 19:30
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
89013Košarkaška Akademija Rebrača 2 : KK Cerak 234 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 09:10
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
89014KK Beko 3 : KK Pobednik 011 - 283 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 10:50
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
KK Mladost 2 - slobodna ekipa

8. kolo10.02.2024
89015KK Beovuk 72 - 2 : Košarkaška Akademija Rebrača 255 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89016KK Flash 2 : KK Mladenovac25 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 15:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89017KK Beostyle 2 : KK Paragon (Lazarevac)18 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
89018KK Mladost 2 : KK Vizura 338 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 19:15
Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41)
89019KK Cerak 2 : KK Beko 3
KK Pobednik 011 - 2 - slobodna ekipa

9. kolo17.02.2024
89022KK Paragon (Lazarevac) : KK Mladost 2
89023KK Mladenovac : KK Beostyle 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2024
89024Košarkaška Akademija Rebrača 2 : KK Flash 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2024 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
89025KK Beko 3 : KK Beovuk 72 - 237 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 10:45
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
89026KK Pobednik 011 - 2 : KK Cerak 228 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
KK Vizura 3 - slobodna ekipa

10. kolo24.02.2024
89027KK Beovuk 72 - 2 : KK Pobednik 011 - 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2024 Vreme: 19:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89028KK Flash 2 : KK Beko 3
89029KK Beostyle 2 : Košarkaška Akademija Rebrača 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 11:40
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
89030KK Mladost 2 : KK Mladenovac
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41)
89031KK Vizura 3 : KK Paragon (Lazarevac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 13:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KK Cerak 2 - slobodna ekipa

11. kolo02.03.2024
89034KK Mladenovac : KK Vizura 3
89035Košarkaška Akademija Rebrača 2 : KK Mladost 2
89036KK Beko 3 : KK Beostyle 2
89037KK Pobednik 011 - 2 : KK Flash 2
89038KK Cerak 2 : KK Beovuk 72 - 2
KK Paragon (Lazarevac) - slobodna ekipa

12. kolo09.03.2024
89039KK Mladenovac : KK Paragon (Lazarevac)
89040Košarkaška Akademija Rebrača 2 : KK Vizura 3
89041KK Beko 3 : KK Mladost 2
89042KK Pobednik 011 - 2 : KK Beostyle 2
89043KK Cerak 2 : KK Flash 2
KK Beovuk 72 - 2 - slobodna ekipa

13. kolo16.03.2024
89045KK Flash 2 : KK Beovuk 72 - 2
89046KK Beostyle 2 : KK Cerak 2
89047KK Mladost 2 : KK Pobednik 011 - 2
89048KK Vizura 3 : KK Beko 3
89049KK Paragon (Lazarevac) : Košarkaška Akademija Rebrača 2
KK Mladenovac - slobodna ekipa

14. kolo23.03.2024
89051KK Beovuk 72 - 2 : KK Beostyle 2
89052Košarkaška Akademija Rebrača 2 : KK Mladenovac
89053KK Beko 3 : KK Paragon (Lazarevac)
89054KK Pobednik 011 - 2 : KK Vizura 3
89055KK Cerak 2 : KK Mladost 2
KK Flash 2 - slobodna ekipa

15. kolo30.03.2024
89057KK Beostyle 2 : KK Flash 2
89058KK Mladost 2 : KK Beovuk 72 - 2
89059KK Vizura 3 : KK Cerak 2
89060KK Paragon (Lazarevac) : KK Pobednik 011 - 2
89061KK Mladenovac : KK Beko 3
Košarkaška Akademija Rebrača 2 - slobodna ekipa

16. kolo06.04.2024
89063KK Beovuk 72 - 2 : KK Vizura 3
89064KK Flash 2 : KK Mladost 2
89065KK Beko 3 : Košarkaška Akademija Rebrača 2
89066KK Pobednik 011 - 2 : KK Mladenovac
89067KK Cerak 2 : KK Paragon (Lazarevac)
KK Beostyle 2 - slobodna ekipa

17. kolo13.04.2024
89069KK Mladost 2 : KK Beostyle 2
89070KK Vizura 3 : KK Flash 2
89071KK Paragon (Lazarevac) : KK Beovuk 72 - 2
89072KK Mladenovac : KK Cerak 2
89073Košarkaška Akademija Rebrača 2 : KK Pobednik 011 - 2
KK Beko 3 - slobodna ekipa

18. kolo20.04.2024
89075KK Beovuk 72 - 2 : KK Mladenovac
89076KK Flash 2 : KK Paragon (Lazarevac)
89077KK Beostyle 2 : KK Vizura 3
89078KK Pobednik 011 - 2 : KK Beko 3
89079KK Cerak 2 : Košarkaška Akademija Rebrača 2
KK Mladost 2 - slobodna ekipa

19. kolo11.05.2024
89081KK Vizura 3 : KK Mladost 2
89082KK Paragon (Lazarevac) : KK Beostyle 2
89083KK Mladenovac : KK Flash 2
89084Košarkaška Akademija Rebrača 2 : KK Beovuk 72 - 2
89085KK Beko 3 : KK Cerak 2
KK Pobednik 011 - 2 - slobodna ekipa

20. kolo18.05.2024
89087KK Beovuk 72 - 2 : KK Beko 3
89088KK Flash 2 : Košarkaška Akademija Rebrača 2
89089KK Beostyle 2 : KK Mladenovac
89090KK Mladost 2 : KK Paragon (Lazarevac)
89091KK Cerak 2 : KK Pobednik 011 - 2
KK Vizura 3 - slobodna ekipa

21. kolo25.05.2024
89093KK Paragon (Lazarevac) : KK Vizura 3
89094KK Mladenovac : KK Mladost 2
89095Košarkaška Akademija Rebrača 2 : KK Beostyle 2
89096KK Beko 3 : KK Flash 2
89097KK Pobednik 011 - 2 : KK Beovuk 72 - 2
KK Cerak 2 - slobodna ekipa

22. kolo01.06.2024
89099KK Beovuk 72 - 2 : KK Cerak 2
89100KK Flash 2 : KK Pobednik 011 - 2
89101KK Beostyle 2 : KK Beko 3
89102KK Mladost 2 : Košarkaška Akademija Rebrača 2
89103KK Vizura 3 : KK Mladenovac
KK Paragon (Lazarevac) - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.