Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
KK Beko 6
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
KK Beko 2
OMLADINCI
KK Beko
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko (pioniri)



Regionalna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Blokovi10917576609719
2.KK Beko108263252510718
3.KK BB Basket (Mladenovac)10736155536217
4.KK Čubura9635415063515
5.KK Surčin Dobanovci10556165328415
6.KK Torlak OKK Beograd1046610611-114
7.KK Cerak 945496487913
8.Košarkaška Akademija Rebrača1037634712-7813
9.KK Rudar 221037636743-10713
10.KK Flash 210010475683-20810


1. kolo04.11.2023
86939KK Surčin Dobanovci : KK BB Basket (Mladenovac)63 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86940KK Rudar 22 : KK Blokovi78 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86941KK Beko : KK Torlak OKK Beograd62 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86942KK Flash 2 : Košarkaška Akademija Rebrača42 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86943KK Čubura : KK Cerak 47 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 15:30
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)

2. kolo18.11.2023
86944KK Surčin Dobanovci : KK Rudar 2272 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 13:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86945Košarkaška Akademija Rebrača : KK Čubura67 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
86946KK Torlak OKK Beograd : KK Flash 285 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
86947KK Blokovi : KK Beko79 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
86948KK BB Basket (Mladenovac) : KK Cerak 56 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

3. kolo25.11.2023
86949KK Rudar 22 : KK BB Basket (Mladenovac)48 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86950KK Beko : KK Surčin Dobanovci57 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86951KK Flash 2 : KK Blokovi38 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86952KK Čubura : KK Torlak OKK Beograd60 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
86953KK Cerak : Košarkaška Akademija Rebrača64 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

4. kolo02.12.2023
86954KK Surčin Dobanovci : KK Flash 264 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86955KK Rudar 22 : KK Beko63 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86956KK Torlak OKK Beograd : KK Cerak 49 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
86957KK Blokovi : KK Čubura68 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
86958KK BB Basket (Mladenovac) : Košarkaška Akademija Rebrača91 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

5. kolo09.12.2023
86959KK Beko : KK BB Basket (Mladenovac)58 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 19:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86960KK Flash 2 : KK Rudar 2279 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86961KK Čubura : KK Surčin Dobanovci52 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
86962KK Cerak : KK Blokovi37 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
86963Košarkaška Akademija Rebrača : KK Torlak OKK Beograd51 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)

6. kolo16.12.2023
86964KK Surčin Dobanovci : KK Cerak 70 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86965KK Rudar 22 : KK Čubura71 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86966KK Beko : KK Flash 264 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2024 Vreme: 18:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86967KK Blokovi : Košarkaška Akademija Rebrača103 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
86968KK BB Basket (Mladenovac) : KK Torlak OKK Beograd66 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

7. kolo23.12.2023
86969KK Flash 2 : KK BB Basket (Mladenovac)57 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86970KK Čubura : KK Beko51 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2023 Vreme: 20:45
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
86971KK Cerak : KK Rudar 2282 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
86972Košarkaška Akademija Rebrača : KK Surčin Dobanovci48 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
86973KK Torlak OKK Beograd : KK Blokovi66 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

8. kolo27.01.2024
86974KK Surčin Dobanovci : KK Torlak OKK Beograd52 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:45
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86975KK Rudar 22 : Košarkaška Akademija Rebrača69 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86976KK Beko : KK Cerak 68 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 20:00
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86977KK Flash 2 : KK Čubura53 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 19:05
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86978KK BB Basket (Mladenovac) : KK Blokovi94 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

9. kolo03.02.2024
86979KK Čubura : KK BB Basket (Mladenovac)50 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
86980KK Cerak : KK Flash 262 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
86981Košarkaška Akademija Rebrača : KK Beko66 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
86982KK Torlak OKK Beograd : KK Rudar 2287 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
86983KK Blokovi : KK Surčin Dobanovci69 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)

10. kolo10.02.2024
86984KK Cerak : KK Čubura
86985Košarkaška Akademija Rebrača : KK Flash 257 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
86986KK Torlak OKK Beograd : KK Beko51 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
86987KK Blokovi : KK Rudar 2288 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
86988KK BB Basket (Mladenovac) : KK Surčin Dobanovci64 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 15:15
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

11. kolo24.02.2024
86989KK Rudar 22 : KK Surčin Dobanovci
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86990KK Beko : KK Blokovi
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86991KK Flash 2 : KK Torlak OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86992KK Čubura : Košarkaška Akademija Rebrača
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
86993KK Cerak : KK BB Basket (Mladenovac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:25
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

12. kolo02.03.2024
86994KK Surčin Dobanovci : KK Beko
86995Košarkaška Akademija Rebrača : KK Cerak
86996KK Torlak OKK Beograd : KK Čubura
86997KK Blokovi : KK Flash 2
86998KK BB Basket (Mladenovac) : KK Rudar 22

13. kolo09.03.2024
86999KK Beko : KK Rudar 22
87000KK Flash 2 : KK Surčin Dobanovci
87001KK Čubura : KK Blokovi
87002KK Cerak : KK Torlak OKK Beograd
87003Košarkaška Akademija Rebrača : KK BB Basket (Mladenovac)

14. kolo16.03.2024
87004KK Surčin Dobanovci : KK Čubura
87005KK Rudar 22 : KK Flash 2
87006KK Torlak OKK Beograd : Košarkaška Akademija Rebrača
87007KK Blokovi : KK Cerak
87008KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beko

15. kolo23.03.2024
87009KK Flash 2 : KK Beko
87010KK Čubura : KK Rudar 22
87011KK Cerak : KK Surčin Dobanovci
87012Košarkaška Akademija Rebrača : KK Blokovi
87013KK Torlak OKK Beograd : KK BB Basket (Mladenovac)

16. kolo30.03.2024
87014KK Surčin Dobanovci : Košarkaška Akademija Rebrača
87015KK Rudar 22 : KK Cerak
87016KK Beko : KK Čubura
87017KK Blokovi : KK Torlak OKK Beograd
87018KK BB Basket (Mladenovac) : KK Flash 2

17. kolo06.04.2024
87019KK Čubura : KK Flash 2
87020KK Cerak : KK Beko
87021Košarkaška Akademija Rebrača : KK Rudar 22
87022KK Torlak OKK Beograd : KK Surčin Dobanovci
87023KK Blokovi : KK BB Basket (Mladenovac)

18. kolo13.04.2024
87024KK Surčin Dobanovci : KK Blokovi
87025KK Rudar 22 : KK Torlak OKK Beograd
87026KK Beko : Košarkaška Akademija Rebrača
87027KK Flash 2 : KK Cerak
87028KK BB Basket (Mladenovac) : KK Čubura



Kvalifikacije za Regionalnu ligu U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko220148109394
2.KK Sfera21114193483
3.KK Mladost 220266153-872


1. kolo21.10.2023
85992KK Sfera : KK Mladost 274 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2023 Vreme: 15:40
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
KK Beko - slobodna ekipa

2. kolo28.10.2023
85993KK Beko : KK Sfera69 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
KK Mladost 2 - slobodna ekipa

3. kolo29.10.2023
85996KK Mladost 2 : KK Beko42 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2023 Vreme: 11:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
KK Sfera - slobodna ekipa



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Vizura3302701621086
2.KK Ras321218228-105
3.KK Beko312178210-324
4.KK Rudar 22303174240-663


1. kolo07.10.2023
85133KK Vizura : KK Ras89 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Aleksa Štrbac Delegat: Aleksandar Rašinac
85134KK Rudar 22 : KK Beko53 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Rašinac

2. kolo14.10.2023
85135KK Vizura : KK Rudar 22101 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Strahinja Stamenković, Vukašin Tolić Delegat: Nenad Radosavljević
85136KK Ras : KK Beko77 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Vuk Stojanović, Aleksa Štrbac Delegat: Milan Radenković

3. kolo15.10.2023
85137KK Rudar 22 : KK Ras70 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.10.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Jankuloski, Nikola Ćurdić Delegat: Dragiša Varava
85138KK Beko : KK Vizura46 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Jankuloski, Nikola Mladenović Delegat: Bojan Draškić


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.