Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
KK Beko 2
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko (pioniri)



2. liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Torlak OKK Beograd431302254487
2.KK Div Basket 431271233387
3.KK Beko330249154956
4.KK Surčin Dobanovci422236240-46
5.KK FMP Meridian321211169425
6.KK Flash 2413214231-175
7.Košarkaška Akademija Rebrača413204259-555
8.KK Cerak 2220137122154
9.KK Vuk312205231-264
10.KK Paragon (Lazarevac)211134137-33
11.KK Sfera30399223-1243
12.KK Čubura202108117-92


1. kolo05.11.2022
80629KK Div Basket : KK Čubura51 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2022 Vreme: 19:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
80630KK FMP Meridian : KK Sfera76 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
80631KK Beko : KK Surčin Dobanovci88 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
80632Košarkaška Akademija Rebrača : KK Torlak OKK Beograd63 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
80633KK Vuk : KK Cerak 273 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
80634KK Flash 2 : KK Paragon (Lazarevac)60 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

2. kolo12.11.2022
80635KK Div Basket : KK FMP Meridian75 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
80636KK Cerak 2 : KK Flash 260 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2022 Vreme: 18:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
80637KK Torlak OKK Beograd : KK Vuk90 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
80638KK Surčin Dobanovci : Košarkaška Akademija Rebrača64 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
80639KK Sfera : KK Beko32 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
80640KK Čubura : KK Paragon (Lazarevac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

3. kolo19.11.2022
80641KK FMP Meridian : KK Čubura66 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 17:45
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
80642KK Beko : KK Div Basket 84 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
80643Košarkaška Akademija Rebrača : KK Sfera70 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
80644KK Vuk : KK Surčin Dobanovci68 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
80645KK Flash 2 : KK Torlak OKK Beograd60 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
80646KK Paragon (Lazarevac) : KK Cerak 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

4. kolo26.11.2022
80647KK Div Basket : Košarkaška Akademija Rebrača80 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
80648KK FMP Meridian : KK Beko
80649KK Torlak OKK Beograd : KK Paragon (Lazarevac)77 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
80650KK Surčin Dobanovci : KK Flash 251 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
80651KK Sfera : KK Vuk
80652KK Čubura : KK Cerak 2

5. kolo03.12.2022
80653KK Beko : KK Čubura
80654Košarkaška Akademija Rebrača : KK FMP Meridian
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
80655KK Vuk : KK Div Basket
80656KK Flash 2 : KK Sfera
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2022 Vreme: 14:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
80657KK Paragon (Lazarevac) : KK Surčin Dobanovci
80658KK Cerak 2 : KK Torlak OKK Beograd

6. kolo10.12.2022
80659KK Div Basket : KK Flash 2
80660KK FMP Meridian : KK Vuk
80661KK Beko : Košarkaška Akademija Rebrača
80662KK Surčin Dobanovci : KK Cerak 2
80663KK Sfera : KK Paragon (Lazarevac)
80664KK Čubura : KK Torlak OKK Beograd

7. kolo17.12.2022
80665Košarkaška Akademija Rebrača : KK Čubura
80666KK Vuk : KK Beko
80667KK Flash 2 : KK FMP Meridian
80668KK Paragon (Lazarevac) : KK Div Basket
80669KK Cerak 2 : KK Sfera
80670KK Torlak OKK Beograd : KK Surčin Dobanovci

8. kolo24.12.2022
80671KK Div Basket : KK Cerak 2
80672KK FMP Meridian : KK Paragon (Lazarevac)
80673KK Beko : KK Flash 2
80674Košarkaška Akademija Rebrača : KK Vuk
80675KK Sfera : KK Torlak OKK Beograd
80676KK Čubura : KK Surčin Dobanovci

9. kolo28.01.2023
80677KK Vuk : KK Čubura
80678KK Flash 2 : Košarkaška Akademija Rebrača
80679KK Paragon (Lazarevac) : KK Beko
80680KK Cerak 2 : KK FMP Meridian
80681KK Torlak OKK Beograd : KK Div Basket
80682KK Surčin Dobanovci : KK Sfera

10. kolo04.02.2023
80683KK Div Basket : KK Surčin Dobanovci
80684KK FMP Meridian : KK Torlak OKK Beograd
80685KK Beko : KK Cerak 2
80686Košarkaška Akademija Rebrača : KK Paragon (Lazarevac)
80687KK Vuk : KK Flash 2
80688KK Čubura : KK Sfera

11. kolo11.02.2023
80689KK Flash 2 : KK Čubura
80690KK Paragon (Lazarevac) : KK Vuk
80691KK Cerak 2 : Košarkaška Akademija Rebrača
80692KK Torlak OKK Beograd : KK Beko
80693KK Surčin Dobanovci : KK FMP Meridian
80694KK Sfera : KK Div Basket

12. kolo18.02.2023
80695KK Paragon (Lazarevac) : KK Flash 2
80696KK Cerak 2 : KK Vuk
80697KK Torlak OKK Beograd : Košarkaška Akademija Rebrača
80698KK Surčin Dobanovci : KK Beko
80699KK Sfera : KK FMP Meridian
80700KK Čubura : KK Div Basket

13. kolo25.02.2023
80701KK FMP Meridian : KK Div Basket
80702KK Beko : KK Sfera
80703Košarkaška Akademija Rebrača : KK Surčin Dobanovci
80704KK Vuk : KK Torlak OKK Beograd
80705KK Flash 2 : KK Cerak 2
80706KK Paragon (Lazarevac) : KK Čubura

14. kolo04.03.2023
80707KK Div Basket : KK Beko
80708KK Cerak 2 : KK Paragon (Lazarevac)
80709KK Torlak OKK Beograd : KK Flash 2
80710KK Surčin Dobanovci : KK Vuk
80711KK Sfera : Košarkaška Akademija Rebrača
80712KK Čubura : KK FMP Meridian

15. kolo11.03.2023
80713KK Beko : KK FMP Meridian
80714Košarkaška Akademija Rebrača : KK Div Basket
80715KK Vuk : KK Sfera
80716KK Flash 2 : KK Surčin Dobanovci
80717KK Paragon (Lazarevac) : KK Torlak OKK Beograd
80718KK Cerak 2 : KK Čubura

16. kolo18.03.2023
80719KK Div Basket : KK Vuk
80720KK FMP Meridian : Košarkaška Akademija Rebrača
80721KK Torlak OKK Beograd : KK Cerak 2
80722KK Surčin Dobanovci : KK Paragon (Lazarevac)
80723KK Sfera : KK Flash 2
80724KK Čubura : KK Beko

17. kolo25.03.2023
80725Košarkaška Akademija Rebrača : KK Beko
80726KK Vuk : KK FMP Meridian
80727KK Flash 2 : KK Div Basket
80728KK Paragon (Lazarevac) : KK Sfera
80729KK Cerak 2 : KK Surčin Dobanovci
80730KK Torlak OKK Beograd : KK Čubura

18. kolo01.04.2023
80731KK Div Basket : KK Paragon (Lazarevac)
80732KK FMP Meridian : KK Flash 2
80733KK Beko : KK Vuk
80734KK Surčin Dobanovci : KK Torlak OKK Beograd
80735KK Sfera : KK Cerak 2
80736KK Čubura : Košarkaška Akademija Rebrača

19. kolo08.04.2023
80737KK Vuk : Košarkaška Akademija Rebrača
80738KK Flash 2 : KK Beko
80739KK Paragon (Lazarevac) : KK FMP Meridian
80740KK Cerak 2 : KK Div Basket
80741KK Torlak OKK Beograd : KK Sfera
80742KK Surčin Dobanovci : KK Čubura

20. kolo22.04.2023
80743KK Div Basket : KK Torlak OKK Beograd
80744KK FMP Meridian : KK Cerak 2
80745KK Beko : KK Paragon (Lazarevac)
80746Košarkaška Akademija Rebrača : KK Flash 2
80747KK Sfera : KK Surčin Dobanovci
80748KK Čubura : KK Vuk

21. kolo06.05.2023
80749KK Flash 2 : KK Vuk
80750KK Paragon (Lazarevac) : Košarkaška Akademija Rebrača
80751KK Cerak 2 : KK Beko
80752KK Torlak OKK Beograd : KK FMP Meridian
80753KK Surčin Dobanovci : KK Div Basket
80754KK Sfera : KK Čubura

22. kolo13.05.2023
80755KK Div Basket : KK Sfera
80756KK FMP Meridian : KK Surčin Dobanovci
80757KK Beko : KK Torlak OKK Beograd
80758Košarkaška Akademija Rebrača : KK Cerak 2
80759KK Vuk : KK Paragon (Lazarevac)
80760KK Čubura : KK Flash 2



Kvalifikacije za 2. ligu U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko22014688584
2.KK Krstaš211112115-33
3.KK Beostars 0520278133-552


1. kolo22.10.2022
79804KK Beostars 05 : KK Krstaš44 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
KK Beko - slobodna ekipa

2. kolo29.10.2022
79805KK Beko : KK Beostars 0575 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
KK Krstaš - slobodna ekipa

3. kolo30.10.2022
79808KK Krstaš : KK Beko54 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2022 Vreme: 10:45
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
KK Beostars 05 - slobodna ekipa



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Vizura330265192736
2.KK Rudar 22321200203-35
3.KK Beko312212221-94
4.KK Žarkovo303186247-613


1. kolo08.10.2022
79539KK Vizura : KK Rudar 2285 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Joksimović, Vuk Ivančević Delegat: Đorđe Ilić
79540KK Žarkovo : KK Beko62 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Gojović, Marko Bogićević Delegat: Đorđe Ilić

2. kolo15.10.2022
79541KK Vizura : KK Žarkovo91 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.10.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Saša Krsmanović, Aleksandar Petrović Delegat: Jovan Čučuković
79542KK Rudar 22 : KK Beko70 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.10.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Saša Krsmanović, Marko Bogićević Delegat: Dragiša Varava

3. kolo16.10.2022
79543KK Žarkovo : KK Rudar 2252 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.10.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Jankuloski, Dragan Damjanović Delegat: Milena Glavan
79544KK Beko : KK Vizura67 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.10.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Jankuloski, Dragan Damjanović Delegat: Milena Glavan


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.