Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
KK Beko 6
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
KK Beko 2
OMLADINCI
KK Beko
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko (omladinci)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Borac Zemun161601351103631532
2.KK Rivers BM181351419117824131
3.KK Beko171341338108725130
4.KK Gorica181171287113814929
5.KK Mladenovac15105108097310725
6.KK IBC1495105489116323
7.KK Real Beograd1761111591180-2123
8.KK Paragon (Lazarevac)167911741166823
9.KK Eko Sport1367881887-619
10.KK Cerak172158631262-39919
11.KK Umka Džez172158651264-39919
12.KK Ras162148961305-40918


1. kolo11.11.2023
87119KK IBC : KK Paragon (Lazarevac)92 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2023 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudija: Mihajlo Gavriloski Delegat: Dragan Panić
87120KK Beko : KK Mladenovac93 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksa Ignjatović, Vuk Čanak Delegat: Aleksandar Todorović
87121KK Ras : KK Cerak46 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2023 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Helena Marinković, Tijana Vojvodić Delegat: Nebojša Lazarević
87122KK Eko Sport : KK Real Beograd85 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Stevan Gudžulić, Bogdan Mrdeljić Delegat: Dragoslav Velanac
87123KK Borac Zemun : KK Umka Džez97 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Strahinja Stamenković, Dalibor Šušteršić Delegat: Goran Radovanović
87124KK Rivers BM : KK Gorica63 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7)
Sudije: Duško Milaković, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksa Simić

2. kolo18.11.2023
87125KK IBC : KK Beko86 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudija: Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Todorović
87126KK Umka Džez : KK Rivers BM40 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2023 Vreme: 21:10
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
Sudije: Nikola Mladenović, Filip Mladenović Delegat: Dragoslav Velanac
87127KK Real Beograd : KK Borac Zemun53 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
87128KK Cerak : KK Eko Sport55 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Nikola Mladenović, Vukašin Tolić Delegat: Dragiša Varava
87129KK Mladenovac : KK Ras86 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2023 Vreme: 19:15
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
87130KK Paragon (Lazarevac) : KK Gorica69 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Nikola Blagojević, Stefan Milić Delegat: Dejan Jevtić

3. kolo25.11.2023
87131KK Beko : KK Paragon (Lazarevac)95 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
87132KK Ras : KK IBC45 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2023 Vreme: 22:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
87133KK Eko Sport : KK Mladenovac59 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
87134KK Borac Zemun : KK Cerak77 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
87135KK Rivers BM : KK Real Beograd93 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7)
87136KK Gorica : KK Umka Džez81 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)

4. kolo02.12.2023
87137KK IBC : KK Eko Sport71 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2023 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Vladimir Jevtović, Mirko Vesković Delegat: Đorđe Ilić
87138KK Beko : KK Ras103 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudija: Pavle Dimitrijević Delegat: Mirko Nenadić
87139KK Real Beograd : KK Gorica64 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Mirko Vesković, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Knežević
87140KK Cerak : KK Rivers BM46 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7)
Sudije: Duško Milaković, Dalibor Šušteršić Delegat: Đorđe Ilić
87141KK Mladenovac : KK Borac Zemun77 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Mi i Mi (Mladenovac) (Nikole Tesle 34)
87142KK Paragon (Lazarevac) : KK Umka Džez97 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)

5. kolo09.12.2023
87143KK Ras : KK Paragon (Lazarevac)81 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Mirko Vesković, Stevan Gudžulić Delegat: Đorđe Ilić
87144KK Eko Sport : KK Beko78 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Milena Glavan
87145KK Borac Zemun : KK IBC93 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dimitrije Karanović, Stevan Gudžulić Delegat: Goran Radovanović
87146KK Rivers BM : KK Mladenovac89 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Bogdan Mrdeljić Delegat: Aleksa Simić
87147KK Gorica : KK Cerak80 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2023 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
Sudije: Mirko Vesković, Luka Miljković Delegat: Dragoslav Velanac
87148KK Umka Džez : KK Real Beograd56 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 17:40
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
Sudije: Bogdan Mrdeljić, Marko Vukčević Delegat: Dragoslav Velanac

6. kolo16.12.2023
87149KK IBC : KK Rivers BM82 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Kaličanin
87150KK Beko : KK Borac Zemun75 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Luka Džombić, Lazar Đurišić Delegat: Aleksandar Todorović
87151KK Ras : KK Eko Sport47 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Luka Maksimović, Petar Milanović Delegat: Bojan Draškić
87152KK Cerak : KK Umka Džez41 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
87153KK Mladenovac : KK Gorica73 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Sportski centar Ljubomir Ivanović Gedža (Mladenovac) (Vuka Karadžića 73)
Sudije: Vukan Spasojević, Ana Starinčević Delegat: Milorad Popović
87154KK Paragon (Lazarevac) : KK Real Beograd98 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)

7. kolo23.12.2023
87155KK Eko Sport : KK Paragon (Lazarevac)57 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Mirko Vesković, Ognjen Ćurčić Delegat: Nebojša Lazarević
87156KK Borac Zemun : KK Ras104 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Mladenović, Vidan Peruničić Delegat: Goran Radovanović
87157KK Rivers BM : KK Beko67 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.01.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7)
Sudije: Petar Jankuloski, Tijana Vojvodić Delegat: Aleksa Simić
87158KK Gorica : KK IBC67 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
87159KK Umka Džez : KK Mladenovac65 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
Sudije: Luka Miljković, Bogdan Mrdeljić Delegat: Dragoslav Velanac
87160KK Real Beograd : KK Cerak68 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Vidan Peruničić, Marko Dangubić Delegat: Aleksandar Knežević

8. kolo27.01.2024
87161KK IBC : KK Umka Džez93 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Duško Milaković Delegat: Ljiljana Blagojević
87162KK Beko : KK Gorica91 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Todorović
87163KK Ras : KK Rivers BM58 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2024 Vreme: 21:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Tolić
87164KK Eko Sport : KK Borac Zemun63 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Antonije Luković, Stevan Gudžulić Delegat: Borko Pavlović
87165KK Mladenovac : KK Real Beograd68 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Sportski centar Ljubomir Ivanović Gedža (Mladenovac) (Vuka Karadžića 73)
Sudije: Pavle Cvetić, Vukan Spasojević Delegat: Milorad Popović
87166KK Paragon (Lazarevac) : KK Cerak81 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 11:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Stefan Milić, Luka Vasiljević Delegat: Dejan Jevtić

9. kolo03.02.2024
87167KK Borac Zemun : KK Paragon (Lazarevac)87 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2024 Vreme: 21:45
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
Sudije: Marko Paunović, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Vraneš
87168KK Rivers BM : KK Eko Sport83 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7)
Sudije: Duško Milaković, Tijana Vojvodić Delegat: Aleksa Simić
87169KK Gorica : KK Ras76 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
Sudije: Enver Melić, Vukašin Tolić Delegat: Dragoslav Velanac
87170KK Umka Džez : KK Beko43 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
Sudije: Luka Maksimović, Miloš Nikolić Delegat: Dragoslav Velanac
87171KK Real Beograd : KK IBC72 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Mirko Vesković, Nikola Spasić Delegat: Aleksandar Knežević
87172KK Cerak : KK Mladenovac35 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Sportski centar Ljubomir Ivanović Gedža (Mladenovac) (Vuka Karadžića 73)
Sudije: Pavle Cvetić, Vukan Spasojević Delegat: Milorad Popović

10. kolo10.02.2024
87173KK IBC : KK Cerak66 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 13:10
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Nenad Nikolić
87174KK Beko : KK Real Beograd75 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksandar Lazić, Vukašin Tolić Delegat: Aleksandar Todorović
87175KK Ras : KK Umka Džez50 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2024 Vreme: 22:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Ljubomir Marković, Miloš Prica Delegat: Nebojša Lazarević
87176KK Eko Sport : KK Gorica72 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Ljubomir Marković, Luka Džombić Delegat: Dragan Panić
87177KK Borac Zemun : KK Rivers BM79 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2024 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dimitrije Karanović, Stevan Gudžulić Delegat: Goran Radovanović
87178KK Paragon (Lazarevac) : KK Mladenovac67 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Nikola Blagojević, Stefan Milić Delegat: Željko Delić

11. kolo17.02.2024
87179KK Rivers BM : KK Paragon (Lazarevac)93 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7)
Sudije: Vidan Peruničić, Petar Milanović Delegat: Aleksandar Knežević
87180KK Gorica : KK Borac Zemun75 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
Sudije: Luka Maksimović, Bogdan Mrdeljić Delegat: Dragoslav Velanac
87181KK Umka Džez : KK Eko Sport56 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
Sudije: Luka Maksimović, Bogdan Mrdeljić Delegat: Dragoslav Velanac
87182KK Real Beograd : KK Ras82 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Vidan Peruničić, Petar Milanović Delegat: Aleksandar Knežević
87183KK Cerak : KK Beko53 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Luka Miljković, Pavle Čepić Delegat: Đorđe Ilić
87184KK Mladenovac : KK IBC77 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Sportski centar Ljubomir Ivanović Gedža (Mladenovac) (Vuka Karadžića 73)
Sudije: Pavle Cvetić, Vukan Spasojević Delegat: Milorad Popović

12. kolo24.02.2024
87185KK Gorica : KK Rivers BM71 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
Sudije: Dimitrije Karanović, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Tolić
87186KK Umka Džez : KK Borac Zemun39 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
Sudije: Enver Melić, Dušan Novaković Delegat: Dragoslav Velanac
87187KK Real Beograd : KK Eko Sport
87188KK Cerak : KK Ras47 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2024 Vreme: 22:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Nikola Mladenović, Mirko Vesković Delegat: Uroš Čukić
87189KK Mladenovac : KK Beko
87190KK Paragon (Lazarevac) : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2024 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)

13. kolo02.03.2024
87191KK Beko : KK IBC80 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2024 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Ljubomir Marković, Luka Džombić Delegat: Đorđe Ilić
87192KK Ras : KK Mladenovac76 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Dimitrije Karanović, Marko Paunović Delegat: Nikola Tomić
87193KK Eko Sport : KK Cerak88 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Marko Paunović, Luka Džombić Delegat: Dragutin Ilić
87194KK Borac Zemun : KK Real Beograd86 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2024 Vreme: 21:45
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Dragan Panić
87195KK Rivers BM : KK Umka Džez85 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: NBGD Hall (Savski nasip 7)
Sudije: Đorđe Bogojević, Miloš Dimitrijević Delegat: Aleksandar Knežević
87196KK Gorica : KK Paragon (Lazarevac)77 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
Sudije: Bogdan Mrdeljić, Maksim Tvrdišić Delegat: Dragoslav Velanac

14. kolo09.03.2024
87197KK IBC : KK Ras
87198KK Umka Džez : KK Gorica49 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
Sudije: Blagoje Lakićević, Petar Milanović Delegat: Dragoslav Velanac
87199KK Real Beograd : KK Rivers BM48 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Vidan Peruničić, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Knežević
87200KK Cerak : KK Borac Zemun59 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
Sudije: Vidan Peruničić, Dalibor Šušteršić Delegat: Dragan Panić
87201KK Mladenovac : KK Eko Sport
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Sportski centar Ljubomir Ivanović Gedža (Mladenovac) (Vuka Karadžića 73)
87202KK Paragon (Lazarevac) : KK Beko61 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nikola Blagojević, Stefan Milić Delegat: Dejan Jevtić

15. kolo16.03.2024
87203KK Ras : KK Beko48 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 13:50
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Luka Miljković, Vuk Ivančević Delegat: Uroš Čukić
87204KK Eko Sport : KK IBC
87205KK Borac Zemun : KK Mladenovac
87206KK Rivers BM : KK Cerak103 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Jankuloski, Aleksa Štrbac Delegat: Aleksa Simić
87207KK Gorica : KK Real Beograd91 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
Sudije: Aleksandar Lazić, Bogdan Mrdeljić Delegat: Dragoslav Velanac
87208KK Umka Džez : KK Paragon (Lazarevac)50 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
Sudije: Bogdan Mrdeljić, Aleksandar Lazić Delegat: Đorđe Ilić

16. kolo23.03.2024
87209KK IBC : KK Borac Zemun
87210KK Beko : KK Eko Sport84 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Duško Milaković, Vuk Matić Delegat: Aleksandar Todorović
87211KK Real Beograd : KK Umka Džez74 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Stevan Gudžulić, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Knežević
87212KK Cerak : KK Gorica59 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić
87213KK Mladenovac : KK Rivers BM69 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Sportski centar Ljubomir Ivanović Gedža (Mladenovac) (Vuka Karadžića 73)
Sudije: Pavle Cvetić, Vukan Spasojević Delegat: Milorad Popović
87214KK Paragon (Lazarevac) : KK Ras93 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)

17. kolo30.03.2024
87215KK Eko Sport : KK Ras
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2024
Sudije: Ljubomir Marković, Predrag Širko Delegat: Aleksa Simić
87216KK Borac Zemun : KK Beko52 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Duško Milaković, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Rašinac
87217KK Rivers BM : KK IBC79 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2024 Vreme: 17:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Mirko Vesković Delegat: Aleksa Simić
87218KK Gorica : KK Mladenovac71 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
Sudije: Maksim Tvrdišić, Aleksa Štrbac Delegat: Uroš Čukić
87219KK Umka Džez : KK Cerak
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
Sudije: Dimitrije Karanović, Nikola Ranković Delegat: Đorđe Ilić
87220KK Real Beograd : KK Paragon (Lazarevac)78 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Luka Maksimović, Petar Jankuloski Delegat: Milan Radenković

18. kolo06.04.2024
87221KK IBC : KK Gorica69 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
Sudije: Predrag Širko, Miloš Đurđić Delegat: Aleksandar Tolić
87222KK Beko : KK Rivers BM75 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2024 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ljubomir Marković, Petar Đoković Delegat: Nenad Radosavljević
87223KK Ras : KK Borac Zemun75 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Vuk Stojanović Delegat: Nikola Tomić
87224KK Cerak : KK Real Beograd47 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Filip Mladenović Delegat: Aleksandar Knežević
87225KK Mladenovac : KK Umka Džez75 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Sportski centar Ljubomir Ivanović Gedža (Mladenovac) (Vuka Karadžića 73)
87226KK Paragon (Lazarevac) : KK Eko Sport

19. kolo13.04.2024
87227KK Borac Zemun : KK Eko Sport
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Olivera Starinčević Delegat: Aleksandar Knežević
87228KK Rivers BM : KK Ras
87229KK Gorica : KK Beko
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.04.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: Balon Klub Stefan (Sremčica) (Kapetana Deroka bb)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Luka Miljković Delegat: Milan Blagojević
87230KK Umka Džez : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10)
Sudije: Vidan Peruničić, Vukan Spasojević Delegat: Milan Blagojević
87231KK Real Beograd : KK Mladenovac
87232KK Cerak : KK Paragon (Lazarevac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 16:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
Sudije: Lazar Đurišić, Nikola Ranković Delegat: Nikola Tomić

20. kolo20.04.2024
87233KK IBC : KK Real Beograd
87234KK Beko : KK Umka Džez
87235KK Ras : KK Gorica
87236KK Eko Sport : KK Rivers BM
87237KK Mladenovac : KK Cerak
87238KK Paragon (Lazarevac) : KK Borac Zemun

21. kolo11.05.2024
87239KK Rivers BM : KK Borac Zemun
87240KK Gorica : KK Eko Sport
87241KK Umka Džez : KK Ras
87242KK Real Beograd : KK Beko
87243KK Cerak : KK IBC
87244KK Mladenovac : KK Paragon (Lazarevac)

22. kolo18.05.2024
87245KK IBC : KK Mladenovac
87246KK Beko : KK Cerak
87247KK Ras : KK Real Beograd
87248KK Eko Sport : KK Umka Džez
87249KK Borac Zemun : KK Gorica
87250KK Paragon (Lazarevac) : KK Rivers BM


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.