|
|
|
KK Beko (mlađi pioniri)
1. Beogradska liga U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Beko | | 8 | | 7 | | 1 | | 397 | | 328 | | 69 | | 15 | | | | 2. | | | KK IBC | | 7 | | 7 | | 0 | | 337 | | 171 | | 166 | | 14 | | | | 3. | | | OKK Beograd | | 7 | | 5 | | 2 | | 304 | | 244 | | 60 | | 12 | | | | 4. | | | KK Beostyle | | 7 | | 4 | | 3 | | 349 | | 338 | | 11 | | 11 | | | | 5. | | | KK Beostars 05 | | 8 | | 3 | | 5 | | 269 | | 318 | | -49 | | 11 | | | | 6. | | | KK Banjica Mega | | 8 | | 2 | | 6 | | 256 | | 369 | | -113 | | 10 | | | | 7. | | | KK Sopot | | 6 | | 1 | | 5 | | 174 | | 226 | | -52 | | 7 | | | | 8. | | | KK Rudar 22 | | 7 | | 0 | | 7 | | 258 | | 350 | | -92 | | 7 | | |
| | 90029 | KK Beostars 05 : KK IBC | 18 : 28 |
| | | | | | Datum: 29.01.2024 Vreme: 20:35 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 90030 | KK Sopot : KK Rudar 22 | 32 : 23 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 90031 | KK Beostyle : KK Banjica Mega | 50 : 33 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 90032 | KK Beko : OKK Beograd | 41 : 32 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 90033 | KK IBC : OKK Beograd | |
| | | | |
| | 90034 | KK Banjica Mega : KK Beko | 26 : 66 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 09:20 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) |
| | | | |
| | 90035 | KK Rudar 22 : KK Beostyle | 48 : 63 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 90036 | KK Beostars 05 : KK Sopot | 37 : 24 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 90037 | KK Sopot : KK IBC | 21 : 39 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 90038 | KK Beostyle : KK Beostars 05 | 54 : 51 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 11:40 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 90039 | KK Beko : KK Rudar 22 | 50 : 39 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 90040 | OKK Beograd : KK Banjica Mega | 33 : 20 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 90041 | KK IBC : KK Banjica Mega | 62 : 23 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19) |
| | | | |
| | 90042 | KK Rudar 22 : OKK Beograd | 40 : 49 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 90043 | KK Beostars 05 : KK Beko | 35 : 39 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 90044 | KK Sopot : KK Beostyle | |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 90045 | KK Beostyle : KK IBC | 35 : 62 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 14:50 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 90046 | KK Beko : KK Sopot | 53 : 40 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 90047 | OKK Beograd : KK Beostars 05 | 58 : 26 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 90048 | KK Banjica Mega : KK Rudar 22 | 55 : 44 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) |
| | | | |
| | 90049 | KK IBC : KK Rudar 22 | 49 : 22 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 16:40 | Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19) |
| | | | |
| | 90050 | KK Beostars 05 : KK Banjica Mega | 34 : 31 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 90051 | KK Sopot : OKK Beograd | 28 : 40 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 90052 | KK Beostyle : KK Beko | 58 : 61 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 90053 | KK Beko : KK IBC | 36 : 55 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 90054 | OKK Beograd : KK Beostyle | 49 : 38 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 90055 | KK Banjica Mega : KK Sopot | 34 : 29 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) |
| | | | |
| | 90056 | KK Rudar 22 : KK Beostars 05 | 42 : 52 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 90057 | KK IBC : KK Beostars 05 | 42 : 16 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 90058 | KK Rudar 22 : KK Sopot | |
| | | | | | Datum: 09.04.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Dule Karaklajić (Lazarevac) (Dula Karaklajića 35a) |
| | | | |
| | 90059 | KK Banjica Mega : KK Beostyle | 34 : 51 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: TC Dejan Milojević (Braće Jerković 119a) |
| | | | |
| | 90060 | OKK Beograd : KK Beko | 43 : 51 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 90061 | OKK Beograd : KK IBC | |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 90062 | KK Beko : KK Banjica Mega | |
| | | | |
| | 90063 | KK Beostyle : KK Rudar 22 | |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15) |
| | | | |
| | 90064 | KK Sopot : KK Beostars 05 | |
| | | | | | Datum: 05.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12) |
| | | | |
| | 90066 | KK Beostars 05 : KK Beostyle | |
| | | | |
| | 90067 | KK Rudar 22 : KK Beko | |
| | | | |
| | 90068 | KK Banjica Mega : OKK Beograd | |
| | | | |
| | 90069 | KK Banjica Mega : KK IBC | |
| | | | |
| | 90070 | OKK Beograd : KK Rudar 22 | |
| | | | |
| | 90071 | KK Beko : KK Beostars 05 | |
| | | | |
| | 90072 | KK Beostyle : KK Sopot | |
| | | | |
| | 90073 | KK IBC : KK Beostyle | |
| | | | |
| | 90075 | KK Beostars 05 : OKK Beograd | |
| | | | |
| | 90076 | KK Rudar 22 : KK Banjica Mega | |
| | | | |
| | 90077 | KK Rudar 22 : KK IBC | |
| | | | |
| | 90078 | KK Banjica Mega : KK Beostars 05 | |
| | | | |
| | 90079 | OKK Beograd : KK Sopot | |
| | | | |
| | 90080 | KK Beko : KK Beostyle | |
| | | | |
| | 90082 | KK Beostyle : OKK Beograd | |
| | | | |
| | 90083 | KK Sopot : KK Banjica Mega | |
| | | | |
| | 90084 | KK Beostars 05 : KK Rudar 22 | |
| | | | |
1. stepen takmičenja U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Partizan | | 8 | | 8 | | 0 | | 567 | | 233 | | 334 | | 16 | | | | 2. | | | KK Dynamic Vip Pay | | 8 | | 6 | | 2 | | 398 | | 335 | | 63 | | 14 | | | | 3. | | | KK Beko | | 8 | | 4 | | 4 | | 365 | | 328 | | 37 | | 12 | | | | 4. | | | BKK Radnički 2 | | 8 | | 2 | | 6 | | 256 | | 457 | | -201 | | 10 | | | | 5. | | | KK Sfera | | 8 | | 0 | | 8 | | 249 | | 482 | | -233 | | 8 | | |
| | 85536 | KK Beko : KK Sfera | 53 : 20 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 85537 | KK Dynamic Vip Pay : BKK Radnički 2 | 56 : 29 |
| | | | | | Datum: 14.10.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | KK Partizan - slobodna ekipa | | | |
| | 85538 | KK Partizan : KK Beko | 67 : 25 |
| | | | | | Datum: 21.10.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 85539 | KK Sfera : KK Dynamic Vip Pay | 47 : 53 |
| | | | | | Datum: 22.10.2023 Vreme: 09:30 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | BKK Radnički 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 85542 | KK Dynamic Vip Pay : KK Partizan | 41 : 66 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 85543 | BKK Radnički 2 : KK Sfera | 40 : 35 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 85544 | KK Partizan : BKK Radnički 2 | 72 : 48 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) |
| | | | |
| | 85545 | KK Beko : KK Dynamic Vip Pay | 37 : 49 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | KK Sfera - slobodna ekipa | | | |
| | 85548 | BKK Radnički 2 : KK Beko | 24 : 55 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 13:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 85549 | KK Sfera : KK Partizan | 11 : 61 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 09:30 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | KK Dynamic Vip Pay - slobodna ekipa | | | |
| | 85550 | BKK Radnički 2 : KK Dynamic Vip Pay | 18 : 49 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 85551 | KK Sfera : KK Beko | 43 : 55 |
| | | | | | Datum: 24.11.2023 Vreme: 21:25 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | KK Partizan - slobodna ekipa | | | |
| | 85553 | KK Beko : KK Partizan | 33 : 51 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 85554 | KK Dynamic Vip Pay : KK Sfera | 67 : 32 |
| | | | | | Datum: 04.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | BKK Radnički 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 85556 | KK Partizan : KK Dynamic Vip Pay | 70 : 39 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 85557 | KK Sfera : BKK Radnički 2 | 45 : 47 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 15:40 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 85559 | KK Dynamic Vip Pay : KK Beko | 44 : 36 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 11:15 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 85560 | BKK Radnički 2 : KK Partizan | 20 : 74 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | KK Sfera - slobodna ekipa | | | |
| | 85562 | KK Partizan : KK Sfera | 106 : 16 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) |
| | | | |
| | 85563 | KK Beko : BKK Radnički 2 | 71 : 30 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | KK Dynamic Vip Pay - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|