Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
KK Beko 6
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
KK Beko 2
OMLADINCI
KK Beko
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko (kadeti)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.ŠKK Zvezdara14113102888714125
2.KK Beko1410410439578624
3.KK Žitko Basket14104110910624724
4.KK Mladost Veba13949278794822
5.OKK Beograd14869829661622
6.KK Žarkovo1477985976921
7.KK Vizura1468921968-4720
8.KK Cerak 145910471066-1919
9.KK Eko Sport Rebrača144109881022-3418
10.KK Real Beograd143119891106-11717
11.BKK Radnički1257789817-2817
12.KK Beovuk 721349828930-10217


1. kolo28.10.2023
86101KK Mladost Veba : ŠKK Zvezdara58 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Duško Milaković, Aleksandar Petrović Delegat: Goran Radovanović
86102BKK Radnički : KK Real Beograd77 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Dimitrije Karanović, Miloš Radivojević Delegat: Nenad Radosavljević
86103KK Beko : OKK Beograd82 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2023 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Stevan Savić, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Todorović
86104KK Cerak : KK Žitko Basket80 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Nikola Đokić, Miloš Radivojević Delegat: Uroš Čukić
86105KK Žarkovo : KK Beovuk 7280 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Mladenović, Aleksa Ignjatović Delegat: Zoran Ninkov
86106KK Vizura : KK Eko Sport Rebrača60 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2023 Vreme: 14:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Vuk Ivančević, Filip Mladenović Delegat: Aleksandar Tolić

2. kolo04.11.2023
86095KK Mladost Veba : BKK Radnički74 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Marko Bogićević Delegat: Goran Radovanović
86096KK Beovuk 72 : KK Vizura60 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Lazar Kostić, Duško Milaković Delegat: Zoran Ninkov
86097KK Žitko Basket : KK Žarkovo88 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2023 Vreme: 15:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Predrag Širko, Strahinja Stamenković Delegat: Jovan Mihailović
86098OKK Beograd : KK Cerak 70 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Luka Maksimović Delegat: Nenad Radosavljević
86099KK Real Beograd : KK Beko58 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 13:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Nikola Mladenović, Miloš Radivojević Delegat: Aleksandar Knežević
86100ŠKK Zvezdara : KK Eko Sport Rebrača74 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Vuk Ivančević, Vuk Stojanović Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo11.11.2023
86089BKK Radnički : ŠKK Zvezdara52 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Antonije Luković, Marko Paunović Delegat: Jovan Mihailović
86090KK Beko : KK Mladost Veba83 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Luka Maksimović, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Todorović
86091KK Cerak : KK Real Beograd96 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Helena Marinković, Miloš Radivojević Delegat: Jovan Čučuković
86092KK Žarkovo : OKK Beograd70 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Gudžulić, Duško Milaković Delegat: Nebojša Lazarević
86093KK Vizura : KK Žitko Basket81 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2023 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Varađan
86094KK Eko Sport Rebrača : KK Beovuk 7257 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
Sudije: Predrag Širko, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Rašinac

4. kolo18.11.2023
86083KK Mladost Veba : KK Cerak 76 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Radivojević Delegat: Goran Radovanović
86084BKK Radnički : KK Beko65 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Rašinac
86085KK Žitko Basket : KK Eko Sport Rebrača95 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2023 Vreme: 19:25
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Marko Paunović, Helena Marinković Delegat: Nenad Radosavljević
86086OKK Beograd : KK Vizura78 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Vuk Ivančević, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Varađan
86087KK Real Beograd : KK Žarkovo59 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 13:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Mirko Vesković, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Knežević
86088ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 7281 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Gudžulić, Stevan Savić Delegat: Aleksandar Rašinac

5. kolo25.11.2023
86107KK Beko : ŠKK Zvezdara66 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Predrag Širko, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Todorović
86108KK Cerak : BKK Radnički80 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Mirko Vesković, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Tolić
86109KK Žarkovo : KK Mladost Veba56 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Dalibor Šušteršić Delegat: Bojan Draškić
86110KK Vizura : KK Real Beograd77 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2023 Vreme: 16:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Aleksandar Lazić Delegat: Nenad Radosavljević
86111KK Eko Sport Rebrača : OKK Beograd66 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
Sudije: Luka Maksimović, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Varađan
86112KK Beovuk 72 : KK Žitko Basket57 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2023 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Predrag Širko, Strahinja Stamenković Delegat: Slobodan Kaličanin

6. kolo02.12.2023
86113KK Mladost Veba : KK Vizura63 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Duško Milaković, Strahinja Stamenković Delegat: Goran Radovanović
86114BKK Radnički : KK Žarkovo79 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Luka Maksimović, Mila Pejčinović Delegat: Aleksandar Rašinac
86115KK Beko : KK Cerak 59 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Stevan Gudžulić, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Todorović
86116OKK Beograd : KK Beovuk 7270 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Lazić, Tijana Vojvodić Delegat: Nikola Tomić
86117KK Real Beograd : KK Eko Sport Rebrača50 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 13:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Mirko Vesković, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Knežević
86118ŠKK Zvezdara : KK Žitko Basket87 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Savić, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Rašinac

7. kolo09.12.2023
86119KK Cerak : ŠKK Zvezdara80 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Petar Jankuloski Delegat: Nikola Tomić
86120KK Žarkovo : KK Beko71 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Gudžulić, Stevan Savić Delegat: Borko Pavlović
86121KK Vizura : BKK Radnički62 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Lazar Kostić, Strahinja Stamenković Delegat: Bojan Draškić
86122KK Eko Sport Rebrača : KK Mladost Veba74 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Ilić, Bogdan Mrdeljić Delegat: Đorđe Ilić
86123KK Beovuk 72 : KK Real Beograd83 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Stevan Gudžulić, Stevan Savić Delegat: Jovan Čučuković
86124KK Žitko Basket : OKK Beograd83 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 17:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nikola Đokić, Nikola Mladenović Delegat: Bojan Draškić

8. kolo16.12.2023
86125KK Mladost Veba : KK Beovuk 7274 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Janković Delegat: Goran Radovanović
86126BKK Radnički : KK Eko Sport Rebrača63 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Mirko Vesković, Lazar Kostić Delegat: Miroljub Jovanović
86127KK Beko : KK Vizura66 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 13:40
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Pavle Šipka, Vuk Čanak Delegat: Aleksandar Todorović
86128KK Cerak : KK Žarkovo72 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Duško Milaković, Petar Janković Delegat: Nikola Tomić
86129KK Real Beograd : KK Žitko Basket70 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Petar Milanović Delegat: Aleksandar Knežević
86130ŠKK Zvezdara : OKK Beograd64 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Rašinac

9. kolo23.12.2023
86131KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara58 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 12:10
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dunja Popović, Vukašin Tolić Delegat: Nenad Radosavljević
86132KK Vizura : KK Cerak 70 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Janković, Nikola Mladenović Delegat: Bojan Draškić
86133KK Eko Sport Rebrača : KK Beko84 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Miloš Joksimović, Aleksandar Petrović Delegat: Borko Pavlović
86134KK Beovuk 72 : BKK Radnički
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2023
86135KK Žitko Basket : KK Mladost Veba71 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 17:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Aleksandar Lazić, Miloš Radivojević Delegat: Đorđe Ilić
86136OKK Beograd : KK Real Beograd82 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Mirko Vesković, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Rašinac

10. kolo20.01.2024
86137KK Mladost Veba : OKK Beograd69 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Dimitrije Karanović, Strahinja Stamenković Delegat: Goran Radovanović
86138BKK Radnički : KK Žitko Basket79 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Nenad Radosavljević
86139KK Beko : KK Beovuk 7285 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ljubomir Marković, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Todorović
86140KK Cerak : KK Eko Sport Rebrača78 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Duško Milaković, Luka Džombić Delegat: Zoran Leposavić
86141KK Žarkovo : KK Vizura67 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Ljubomir Marković, Luka Maksimović Delegat: Ljiljana Blagojević
86142ŠKK Zvezdara : KK Real Beograd78 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Prica Delegat: Nenad Radosavljević

11. kolo27.01.2024
86143KK Vizura : ŠKK Zvezdara66 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Duško Milaković, Mirko Vesković Delegat: Goran Radovanović
86144KK Eko Sport Rebrača : KK Žarkovo61 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
Sudije: Marko Paunović, Tijana Vojvodić Delegat: Đorđe Ilić
86145KK Beovuk 72 : KK Cerak 69 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2024 Vreme: 21:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Petar Milanović, Dunja Popović Delegat: Aleksandar Rašinac
86146KK Žitko Basket : KK Beko72 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 17:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Marko Paunović, Miloš Radivojević Delegat: Nenad Radosavljević
86147OKK Beograd : BKK Radnički45 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Mirko Vesković, Marko Dangubić Delegat: Uroš Čukić
86148KK Real Beograd : KK Mladost Veba70 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Petar Jankuloski, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Knežević

12. kolo03.02.2024
86149KK Eko Sport Rebrača : KK Vizura78 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Antonije Luković, Petar Jankuloski Delegat: Dragoslav Velanac
86150KK Beovuk 72 : KK Žarkovo52 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Duško Milaković, Tijana Vojvodić Delegat: Aleksa Simić
86151KK Žitko Basket : KK Cerak 79 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Nikola Mladenović, Nemanja Ilić Delegat: Đorđe Ilić
86152OKK Beograd : KK Beko71 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Antonije Luković, Dunja Popović Delegat: Zoran Leposavić
86153KK Real Beograd : BKK Radnički86 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
Sudije: Antonije Luković, Vukašin Tolić Delegat: Miroljub Jovanović
86154ŠKK Zvezdara : KK Mladost Veba65 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Varađan

13. kolo10.02.2024
86155BKK Radnički : KK Mladost Veba
86156KK Beko : KK Real Beograd93 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksa Ignjatović, Vuk Čanak Delegat: Đorđe Ilić
86157KK Cerak : OKK Beograd78 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Aleksandar Lazić, Helena Marinković Delegat: Dragoslav Velanac
86158KK Žarkovo : KK Žitko Basket70 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Dunja Popović Delegat: Bojan Draškić
86159KK Vizura : KK Beovuk 7271 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Antonije Luković, Dunja Popović Delegat: Aleksandar Knežević
86160KK Eko Sport Rebrača : ŠKK Zvezdara86 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Miloš Dimitrijević Delegat: Milan Radenković

14. kolo17.02.2024
86161KK Mladost Veba : KK Beko62 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Antonije Luković, Duško Milaković Delegat: Goran Radovanović
86162KK Beovuk 72 : KK Eko Sport Rebrača81 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Strahinja Stamenković, Vukašin Tolić Delegat: Aleksa Simić
86163KK Žitko Basket : KK Vizura83 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 13:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Vuk Ivančević, Aleksa Ignjatović Delegat: Aleksandar Tolić
86164OKK Beograd : KK Žarkovo79 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
86165KK Real Beograd : KK Cerak 86 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Nikola Mladenović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Knežević
86166ŠKK Zvezdara : BKK Radnički65 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Sportski centar Enfild (Volgina bb)
Sudije: Dimitrije Karanović, Antonije Luković Delegat: Zoran Leposavić

15. kolo24.02.2024
86167KK Beko : BKK Radnički
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
86168KK Cerak : KK Mladost Veba
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
86169KK Žarkovo : KK Real Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
86170KK Vizura : OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
86171KK Eko Sport Rebrača : KK Žitko Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
86172KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

16. kolo02.03.2024
86173KK Mladost Veba : KK Žarkovo
86174BKK Radnički : KK Cerak
86175KK Žitko Basket : KK Beovuk 72
86176OKK Beograd : KK Eko Sport Rebrača
86177KK Real Beograd : KK Vizura
86178ŠKK Zvezdara : KK Beko

17. kolo09.03.2024
86179KK Cerak : KK Beko
86180KK Žarkovo : BKK Radnički
86181KK Vizura : KK Mladost Veba
86182KK Eko Sport Rebrača : KK Real Beograd
86183KK Beovuk 72 : OKK Beograd
86184KK Žitko Basket : ŠKK Zvezdara

18. kolo16.03.2024
86185KK Mladost Veba : KK Eko Sport Rebrača
86186BKK Radnički : KK Vizura
86187KK Beko : KK Žarkovo
86188OKK Beograd : KK Žitko Basket
86189KK Real Beograd : KK Beovuk 72
86190ŠKK Zvezdara : KK Cerak

19. kolo23.03.2024
86191KK Žarkovo : KK Cerak
86192KK Vizura : KK Beko
86193KK Eko Sport Rebrača : BKK Radnički
86194KK Beovuk 72 : KK Mladost Veba
86195KK Žitko Basket : KK Real Beograd
86196OKK Beograd : ŠKK Zvezdara

20. kolo30.03.2024
86197KK Mladost Veba : KK Žitko Basket
86198BKK Radnički : KK Beovuk 72
86199KK Beko : KK Eko Sport Rebrača
86200KK Cerak : KK Vizura
86201KK Real Beograd : OKK Beograd
86202ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo

21. kolo06.04.2024
86203KK Vizura : KK Žarkovo
86204KK Eko Sport Rebrača : KK Cerak
86205KK Beovuk 72 : KK Beko
86206KK Žitko Basket : BKK Radnički
86207OKK Beograd : KK Mladost Veba
86208KK Real Beograd : ŠKK Zvezdara

22. kolo13.04.2024
86209KK Mladost Veba : KK Real Beograd
86210BKK Radnički : OKK Beograd
86211KK Beko : KK Žitko Basket
86212KK Cerak : KK Beovuk 72
86213KK Žarkovo : KK Eko Sport Rebrača
86214ŠKK Zvezdara : KK Vizura



2. krug Kvalifikacija za JKLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan330282211716
2.KK Crvena Zvezda32127226845
3.KK Mladost Veba312248256-84
4.KK Beko303225292-673


1. kolo22.09.2023
84871KK Partizan : KK Beko95 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.09.2023 Vreme: 14:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Krivokuća Delegat: Đorđe Ilić
84872KK Crvena Zvezda : KK Mladost Veba96 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.09.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Širko Delegat: Đorđe Ilić

2. kolo23.09.2023
84873KK Partizan : KK Crvena Zvezda94 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Predrag Širko Delegat: Đorđe Ilić
84874KK Beko : KK Mladost Veba67 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2023 Vreme: 12:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Predrag Širko Delegat: Đorđe Ilić

3. kolo24.09.2023
84875KK Crvena Zvezda : KK Beko98 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2023 Vreme: 12:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić
84876KK Mladost Veba : KK Partizan66 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.