Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
KK Beko 2
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko (kadeti)



2. krug Kvalifikacija za JKLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS330300213876
2.KK Beko321256288-325
3.KK Dynamic Vip Pay31224024004
4.KK Žarkovo303212267-553


1. kolo23.09.2022
78751KK Crvena Zvezda MTS : KK Beko113 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.09.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Vlahović, Danilo Petković Delegat: Mihajlo Kostić
78752KK Dynamic Vip Pay : KK Žarkovo79 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.09.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Ljubomir Marković, Petar Kral Delegat: Mirko Nenadić

2. kolo24.09.2022
78753KK Crvena Zvezda MTS : KK Dynamic Vip Pay96 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Miloš Prica, Filip Konatar Delegat: Mihajlo Kostić
78754KK Beko : KK Žarkovo97 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Pavle Šipka, Petar Jankuloski Delegat: Mirko Nenadić

3. kolo25.09.2022
78755KK Dynamic Vip Pay : KK Beko88 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Joksimović Delegat: Mihajlo Kostić
78756KK Žarkovo : KK Crvena Zvezda MTS75 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Ljubomir Marković, Ognjen Ćurčić Delegat: Mirko Nenadić



1. krug Kvalifikacija za JKLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko330267214536
2.KK Mladost Veba321242185575
3.KK Vizura312203205-24
4.KK Borac Zemun303132240-1083


1. kolo09.09.2022
78703KK Vizura : KK Mladost Veba66 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.09.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Jankuloski Delegat: Nenad Radosavljević
78704KK Beko : KK Borac Zemun96 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.09.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marko Simić, Nemanja Gojović Delegat: Nenad Radosavljević

2. kolo10.09.2022
78705KK Vizura : KK Beko74 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.09.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Milan Kostić, Predrag Širko Delegat: Nenad Radosavljević
78706KK Mladost Veba : KK Borac Zemun81 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.09.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Nemanja Gojović Delegat: Nenad Radosavljević

3. kolo11.09.2022
78707KK Beko : KK Mladost Veba90 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.09.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Antonije Luković, Predrag Širko Delegat: Nenad Radosavljević
78708KK Borac Zemun : KK Vizura49 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.09.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Jankuloski Delegat: Nenad Radosavljević


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.