|
|
|
KK Beko 2 (kadeti)
Beogradska liga
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Mladost | | 18 | | 16 | | 2 | | 1269 | | 1029 | | 240 | | 34 | | | | 2. | | | KK Beko 2 | | 18 | | 14 | | 4 | | 1214 | | 1036 | | 178 | | 32 | | | | 3. | | | KK Pobednik 011 | | 18 | | 13 | | 5 | | 1113 | | 956 | | 157 | | 31 | | | | 4. | | | KK Cerak 3 | | 18 | | 11 | | 7 | | 1134 | | 1044 | | 90 | | 29 | | | | 5. | | | KK Torlak OKK Beograd 2 | | 18 | | 10 | | 8 | | 1122 | | 1182 | | -60 | | 28 | | | | 6. | | | KK Umka Džez | | 18 | | 9 | | 9 | | 1066 | | 1008 | | 58 | | 27 | | | | 7. | | | KK Barajevo | | 18 | | 7 | | 11 | | 1023 | | 1091 | | -68 | | 25 | | | | 8. | | | KK IBC 2 | | 18 | | 5 | | 13 | | 989 | | 1177 | | -188 | | 23 | | | | 9. | | | KK Sfera 2 | | 18 | | 4 | | 14 | | 999 | | 1160 | | -161 | | 22 | | | | 10. | | | KK Krstaš | | 18 | | 1 | | 17 | | 924 | | 1170 | | -246 | | 19 | | |
| | 88487 | KK Cerak 3 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 62 : 48 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 88488 | KK Krstaš : KK IBC 2 | 67 : 71 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88489 | KK Pobednik 011 : KK Sfera 2 | 68 : 62 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 15:45 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 88490 | KK Umka Džez : KK Barajevo | 68 : 46 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 19:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88491 | KK Beko 2 : KK Mladost | 67 : 78 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 19:45 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 88492 | KK Cerak 3 : KK Krstaš | 61 : 42 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88493 | KK Barajevo : KK Beko 2 | 54 : 65 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a) |
| | | | |
| | 88494 | KK Sfera 2 : KK Umka Džez | 66 : 76 |
| | | | | | Datum: 30.11.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88495 | KK IBC 2 : KK Pobednik 011 | 52 : 69 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 88496 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Mladost | 56 : 80 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88497 | KK Krstaš : KK Torlak OKK Beograd 2 | 49 : 60 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88498 | KK Pobednik 011 : KK Cerak 3 | 46 : 44 |
| | | | | | Datum: 04.12.2023 Vreme: 21:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88499 | KK Umka Džez : KK IBC 2 | 62 : 42 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88500 | KK Beko 2 : KK Sfera 2 | 70 : 57 |
| | | | | | Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 88501 | KK Mladost : KK Barajevo | 81 : 46 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88502 | KK Cerak 3 : KK Umka Džez | 63 : 58 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88503 | KK Krstaš : KK Pobednik 011 | 49 : 67 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88504 | KK Sfera 2 : KK Mladost | 30 : 79 |
| | | | | | Datum: 08.12.2023 Vreme: 21:25 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 88505 | KK IBC 2 : KK Beko 2 | 71 : 63 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 13:20 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 88506 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Barajevo | 70 : 64 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:45 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 88507 | KK Pobednik 011 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 48 : 35 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 12:40 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88508 | KK Umka Džez : KK Krstaš | 80 : 49 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 17:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88509 | KK Beko 2 : KK Cerak 3 | 75 : 73 |
| | | | | | Datum: 25.12.2023 Vreme: 21:40 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 88510 | KK Mladost : KK IBC 2 | 69 : 58 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88511 | KK Barajevo : KK Sfera 2 | 75 : 41 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 88512 | KK Cerak 3 : KK Mladost | 46 : 61 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 19:10 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88513 | KK Krstaš : KK Beko 2 | 56 : 75 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88514 | KK Pobednik 011 : KK Umka Džez | 55 : 48 |
| | | | | | Datum: 23.01.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88515 | KK IBC 2 : KK Barajevo | 52 : 66 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 12:45 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 88516 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Sfera 2 | 61 : 60 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88517 | KK Umka Džez : KK Torlak OKK Beograd 2 | 63 : 40 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88518 | KK Beko 2 : KK Pobednik 011 | 72 : 65 |
| | | | | | Datum: 29.01.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 88519 | KK Mladost : KK Krstaš | 77 : 46 |
| | | | | | Datum: 31.01.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88520 | KK Barajevo : KK Cerak 3 | 55 : 57 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 88521 | KK Sfera 2 : KK IBC 2 | 60 : 39 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 88522 | KK Cerak 3 : KK Sfera 2 | 65 : 62 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 18:15 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88523 | KK Krstaš : KK Barajevo | 49 : 55 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88524 | KK Pobednik 011 : KK Mladost | 46 : 53 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88525 | KK Umka Džez : KK Beko 2 | 50 : 66 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88526 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK IBC 2 | 73 : 57 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88527 | KK Beko 2 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 79 : 62 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 19:50 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 88528 | KK Mladost : KK Umka Džez | 70 : 47 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88529 | KK Barajevo : KK Pobednik 011 | 56 : 55 |
| | | | | | Datum: 12.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 88530 | KK Sfera 2 : KK Krstaš | 62 : 53 |
| | | | | | Datum: 11.03.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 88531 | KK IBC 2 : KK Cerak 3 | 41 : 66 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 88532 | KK Mladost : KK Beko 2 | 69 : 60 |
| | | | | | Datum: 19.02.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88533 | KK Barajevo : KK Umka Džez | 52 : 51 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 88534 | KK Sfera 2 : KK Pobednik 011 | 46 : 58 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88535 | KK IBC 2 : KK Krstaš | 65 : 63 |
| | | | | | Datum: 15.04.2024 Vreme: 21:45 | Lokacija: Mihajlo Petrović Alas (Gospodar Jovanova 22) |
| | | | |
| | 88536 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Cerak 3 | 76 : 65 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88537 | KK Krstaš : KK Cerak 3 | 33 : 72 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88538 | KK Pobednik 011 : KK IBC 2 | 69 : 46 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 12:45 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88539 | KK Umka Džez : KK Sfera 2 | 70 : 49 |
| | | | | | Datum: 26.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 88540 | KK Beko 2 : KK Barajevo | 56 : 40 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 88541 | KK Mladost : KK Torlak OKK Beograd 2 | 70 : 58 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88542 | KK Cerak 3 : KK Pobednik 011 | 59 : 67 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:10 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88543 | KK Barajevo : KK Mladost | 68 : 75 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 13:40 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 88544 | KK Sfera 2 : KK Beko 2 | 61 : 67 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 19:50 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 88545 | KK IBC 2 : KK Umka Džez | 42 : 58 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 88546 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Krstaš | 68 : 64 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88547 | KK Pobednik 011 : KK Krstaš | 64 : 38 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88548 | KK Umka Džez : KK Cerak 3 | 51 : 53 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88549 | KK Beko 2 : KK IBC 2 | 91 : 40 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 88550 | KK Mladost : KK Sfera 2 | 80 : 72 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88551 | KK Barajevo : KK Torlak OKK Beograd 2 | 63 : 77 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88552 | KK Cerak 3 : KK Beko 2 | 62 : 65 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 19:00 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88553 | KK Krstaš : KK Umka Džez | 51 : 60 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88554 | KK Sfera 2 : KK Barajevo | 49 : 39 |
| | | | | | Datum: 10.04.2024 Vreme: 18:10 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 88555 | KK IBC 2 : KK Mladost | 66 : 55 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 88556 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Pobednik 011 | 81 : 75 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88557 | KK Umka Džez : KK Pobednik 011 | 59 : 57 |
| | | | | | Datum: 04.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88558 | KK Beko 2 : KK Krstaš | 49 : 45 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88559 | KK Mladost : KK Cerak 3 | 82 : 69 |
| | | | | | Datum: 25.03.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88560 | KK Barajevo : KK IBC 2 | 54 : 46 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:10 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 88561 | KK Sfera 2 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 51 : 65 |
| | | | | | Datum: 25.03.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Isidora Sekulić (Gavrila Principa 42) |
| | | | |
| | 88562 | KK Cerak 3 : KK Barajevo | 80 : 71 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 18:15 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88563 | KK Krstaš : KK Mladost | 54 : 63 |
| | | | | | Datum: 01.04.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 88564 | KK Pobednik 011 : KK Beko 2 | 62 : 36 |
| | | | | | Datum: 01.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88565 | KK IBC 2 : KK Sfera 2 | 59 : 62 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 10:40 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 88566 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Umka Džez | 70 : 66 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 88567 | KK Beko 2 : KK Umka Džez | 73 : 36 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 88568 | KK Mladost : KK Pobednik 011 | 63 : 77 |
| | | | | | Datum: 05.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41) |
| | | | |
| | 88569 | KK Barajevo : KK Krstaš | 62 : 54 |
| | | | | | Datum: 08.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 88570 | KK Sfera 2 : KK Cerak 3 | 50 : 74 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 88571 | KK IBC 2 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 81 : 67 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 12:45 | Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41) |
| | | | |
| | 88572 | KK Cerak 3 : KK IBC 2 | 63 : 61 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 19:10 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88573 | KK Krstaš : KK Sfera 2 | 62 : 59 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 88574 | KK Pobednik 011 : KK Barajevo | 65 : 57 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Ratko Mitrović (Omladinskih brigada 58) |
| | | | |
| | 88575 | KK Umka Džez : KK Mladost | 63 : 64 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Dositej Obradović (Umka) (Milije Stanojlovića 10) |
| | | | |
| | 88576 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Beko 2 | 55 : 85 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|