Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
PIONIRI
KK Beko
KK Beko 2
KK Beko 3
KK Beko 4
KK Beko 5
KK Beko 6
KADETI
KK Beko
KK Beko 2
JUNIORI
KK Beko
KK Beko 2
OMLADINCI
KK Beko
IGRAČI KLUBA
SKUPŠTINA KLUBA
TRENERSKI KADAR
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Beko (juniori)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan14131115995920027
2.KK Žarkovo14113106589317225
3.KK Real Beograd14113110993817125
4.KK Vizura1495109310048923
5.KK Mladost Veba14869959019422
6.KK Rivers BM1477115411312321
7.KK Žitko Basket14779931010-1721
8.KK Beko1468110510941120
9.KK Koledž Beograd145910901103-1319
10.KK Torlak OKK Beograd1441010401129-8918
11.KK Beovuk 72142128661172-30616
12.KK Borac Zemun141138381173-33515


1. kolo28.10.2023
86711KK Partizan : KK Torlak OKK Beograd96 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Aleksandar Lazić Delegat: Jelena Popović
86712KK Vizura : KK Koledž Beograd79 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Predrag Širko, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Knežević
86713KK Žitko Basket : KK Beovuk 7284 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2023 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Vuk Ivančević, Aleksandar Petrović Delegat: Milena Glavan
86714KK Mladost Veba : KK Rivers BM82 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Tijana Vojvodić Delegat: Goran Radovanović
86715KK Borac Zemun : KK Real Beograd54 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Luka Maksimović, Filip Mladenović Delegat: Goran Radovanović
86716KK Žarkovo : KK Beko90 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Varađan

2. kolo04.11.2023
86717KK Partizan : KK Vizura81 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2023 Vreme: 21:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Varađan
86718KK Real Beograd : KK Žarkovo58 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Antonije Luković, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Knežević
86719KK Rivers BM : KK Borac Zemun74 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2023 Vreme: 18:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Lazar Kostić, Duško Milaković Delegat: Goran Radovanović
86720KK Beovuk 72 : KK Mladost Veba60 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Tolić
86721KK Koledž Beograd : KK Žitko Basket77 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Aleksandar Petrović, Helena Marinković Delegat: Nenad Nikolić
86722KK Torlak OKK Beograd : KK Beko90 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Marko Bogićević Delegat: Miodrag Cvetković

3. kolo11.11.2023
86723KK Vizura : KK Torlak OKK Beograd71 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2023 Vreme: 18:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Predrag Širko, Nemanja Gojović Delegat: Bojan Draškić
86724KK Žitko Basket : KK Partizan77 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić
86725KK Mladost Veba : KK Koledž Beograd71 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Antonije Luković, Dimitrije Karanović Delegat: Goran Radovanović
86726KK Borac Zemun : KK Beovuk 7274 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Vlahović, Dalibor Šušteršić Delegat: Goran Radovanović
86727KK Žarkovo : KK Rivers BM87 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Vlahović, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić
86728KK Beko : KK Real Beograd84 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Antonije Luković, Dimitrije Karanović Delegat: Aleksandar Todorović

4. kolo18.11.2023
86729KK Partizan : KK Mladost Veba74 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Antonije Luković Delegat: Jelena Popović
86730KK Vizura : KK Žitko Basket81 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Vuk Ivančević, Lazar Kostić Delegat: Milan Radenković
86731KK Rivers BM : KK Beko80 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Mirko Vesković, Aleksandar Lazić Delegat: Đorđe Ilić
86732KK Beovuk 72 : KK Žarkovo64 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Slobodan Kaličanin
86733KK Koledž Beograd : KK Borac Zemun96 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Duško Milaković, Miloš Radivojević Delegat: Borko Pavlović
86734KK Torlak OKK Beograd : KK Real Beograd79 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Stevan Gudžulić, Marko Paunović Delegat: Đorđe Ilić

5. kolo25.11.2023
86735KK Žitko Basket : KK Torlak OKK Beograd74 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2023 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Dimitrije Karanović, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Rašinac
86736KK Mladost Veba : KK Vizura60 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Mirko Vesković, Miloš Dimitrijević Delegat: Aleksa Simić
86737KK Borac Zemun : KK Partizan51 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Miloš Dimitrijević, Antonije Luković Delegat: Jelena Popović
86738KK Žarkovo : KK Koledž Beograd81 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Antonije Luković, Predrag Širko Delegat: Slobodan Kaličanin
86739KK Beko : KK Beovuk 7293 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dimitrije Karanović, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Todorović
86740KK Real Beograd : KK Rivers BM75 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Dalibor Šušteršić, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Knežević

6. kolo02.12.2023
86741KK Partizan : KK Žarkovo64 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Strahinja Stamenković, Petar Jankuloski Delegat: Jelena Popović
86742KK Vizura : KK Borac Zemun90 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2023 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Luka Maksimović, Dalibor Šušteršić Delegat: Borko Pavlović
86743KK Žitko Basket : KK Mladost Veba55 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2023 Vreme: 19:25
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Stevan Gudžulić, Aleksandar Petrović Delegat: Bojan Draškić
86744KK Beovuk 72 : KK Real Beograd55 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Lazar Kostić Delegat: Nebojša Lazarević
86745KK Koledž Beograd : KK Beko89 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Mirko Vesković, Duško Milaković Delegat: Borko Pavlović
86746KK Torlak OKK Beograd : KK Rivers BM104 : 107
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Lazić, Tijana Vojvodić Delegat: Nikola Tomić

7. kolo09.12.2023
86747KK Mladost Veba : KK Torlak OKK Beograd71 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Lazar Kostić, Strahinja Stamenković Delegat: Goran Radovanović
86748KK Borac Zemun : KK Žitko Basket64 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Lazić, Miloš Lukić Delegat: Goran Radovanović
86749KK Žarkovo : KK Vizura67 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Mirko Vesković, Vuk Ivančević Delegat: Đorđe Ilić
86750KK Beko : KK Partizan65 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Luka Maksimović, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Todorović
86751KK Real Beograd : KK Koledž Beograd72 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Luka Maksimović, Duško Milaković Delegat: Aleksandar Knežević
86752KK Rivers BM : KK Beovuk 72112 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 15:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Lukić Delegat: Aleksandar Vraneš

8. kolo16.12.2023
86753KK Partizan : KK Real Beograd92 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Duško Milaković Delegat: Jelena Popović
86754KK Vizura : KK Beko72 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Stevan Savić, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Todorović
86755KK Žitko Basket : KK Žarkovo60 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2023 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Milan Blagojević
86756KK Mladost Veba : KK Borac Zemun65 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Vuk Čanak, Miloš Radivojević Delegat: Goran Radovanović
86757KK Koledž Beograd : KK Rivers BM87 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2023 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Vuk Stojanović, Luka Miljković Delegat: Đorđe Ilić
86758KK Torlak OKK Beograd : KK Beovuk 7288 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Strahinja Stamenković, Nikola Mladenović Delegat: Bojan Draškić

9. kolo23.12.2023
86759KK Borac Zemun : KK Torlak OKK Beograd64 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2023 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Predrag Širko, Strahinja Stamenković Delegat: Goran Radovanović
86760KK Žarkovo : KK Mladost Veba68 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Mladenović, Aleksandar Lazić Delegat: Nebojša Lazarević
86761KK Beko : KK Žitko Basket75 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Todorović
86762KK Real Beograd : KK Vizura90 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2023 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Mirko Vesković, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Knežević
86763KK Rivers BM : KK Partizan89 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Janković, Dalibor Šušteršić Delegat: Jelena Popović
86764KK Beovuk 72 : KK Koledž Beograd53 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Nemanja Ilić, Bogdan Mrdeljić Delegat: Milan Blagojević

10. kolo20.01.2024
86765KK Partizan : KK Beovuk 7290 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Mirko Vesković Delegat: Jelena Popović
86766KK Vizura : KK Rivers BM82 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2024 Vreme: 21:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Duško Milaković, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Vraneš
86767KK Žitko Basket : KK Real Beograd57 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2024 Vreme: 16:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nikola Mladenović Delegat: Dragoslav Velanac
86768KK Mladost Veba : KK Beko86 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ljubomir Marković, Ognjen Ćurčić Delegat: Stevan Radić
86769KK Borac Zemun : KK Žarkovo32 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2024 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Knežević
86770KK Torlak OKK Beograd : KK Koledž Beograd80 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Mirko Vesković, Dimitrije Karanović Delegat: Zoran Ninkov

11. kolo27.01.2024
86771KK Žarkovo : KK Torlak OKK Beograd91 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Mirko Vesković, Nemanja Ilić Delegat: Uroš Čukić
86772KK Beko : KK Borac Zemun90 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ljubomir Marković, Dalibor Šušteršić Delegat: Aleksandar Todorović
86773KK Real Beograd : KK Mladost Veba80 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Knežević
86774KK Rivers BM : KK Žitko Basket63 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2024 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Antonije Luković, Marko Perović Delegat: Goran Radovanović
86775KK Beovuk 72 : KK Vizura53 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Strahinja Stamenković, Bogdan Mrdeljić Delegat: Đorđe Ilić
86776KK Koledž Beograd : KK Partizan61 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2024 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Petar Jankuloski, Petar Milanović Delegat: Milan Blagojević

12. kolo03.02.2024
86777KK Beko : KK Žarkovo75 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Stevan Gudžulić, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Todorović
86778KK Real Beograd : KK Borac Zemun90 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Knežević
86779KK Rivers BM : KK Mladost Veba61 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 15:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Stevan Gudžulić, Aleksandar Lazić Delegat: Goran Radovanović
86780KK Beovuk 72 : KK Žitko Basket65 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Marko Paunović, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksa Simić
86781KK Koledž Beograd : KK Vizura103 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Vuk Ivančević, Mirko Vesković Delegat: Milan Blagojević
86782KK Torlak OKK Beograd : KK Partizan53 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Vuk Ivančević, Aleksa Ignjatović Delegat: Đorđe Ilić

13. kolo10.02.2024
86783KK Vizura : KK Partizan76 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Duško Milaković, Lazar Kostić Delegat: Jovan Čučuković
86784KK Žitko Basket : KK Koledž Beograd91 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Nemanja Krivokuća, Miloš Radivojević Delegat: Bojan Draškić
86785KK Mladost Veba : KK Beovuk 7286 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Master (Cvetna 4)
Sudije: Duško Milaković, Mirko Vesković Delegat: Goran Radovanović
86786KK Borac Zemun : KK Rivers BM80 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Vidan Peruničić, Aleksa Ignjatović Delegat: Goran Radovanović
86787KK Žarkovo : KK Real Beograd75 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić
86788KK Beko : KK Torlak OKK Beograd90 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Antonije Luković, Andrija Gavrilović Delegat: Aleksandar Todorović

14. kolo17.02.2024
86789KK Partizan : KK Žitko Basket70 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 13:30
Lokacija: Sportski centar Košutnjak - velika sala (Kneza Višeslava 72 )
Sudije: Dimitrije Karanović, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić
86790KK Real Beograd : KK Beko80 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
Sudije: Dimitrije Karanović, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Knežević
86791KK Rivers BM : KK Žarkovo80 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2024 Vreme: 19:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dimitrije Karanović, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Vraneš
86792KK Beovuk 72 : KK Borac Zemun73 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksa Simić
86793KK Koledž Beograd : KK Mladost Veba58 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala FMP Železnik (Stjepana Supanca 15a)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Milan Blagojević
86794KK Torlak OKK Beograd : KK Vizura77 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Antonije Luković, Nikola Mladenović Delegat: Zoran Ninkov

15. kolo24.02.2024
86795KK Žitko Basket : KK Vizura
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2024 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
86796KK Mladost Veba : KK Partizan
86797KK Borac Zemun : KK Koledž Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
86798KK Žarkovo : KK Beovuk 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
86799KK Beko : KK Rivers BM
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
86800KK Real Beograd : KK Torlak OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)

16. kolo02.03.2024
86801KK Partizan : KK Borac Zemun
86802KK Vizura : KK Mladost Veba
86803KK Rivers BM : KK Real Beograd
86804KK Beovuk 72 : KK Beko
86805KK Koledž Beograd : KK Žarkovo
86806KK Torlak OKK Beograd : KK Žitko Basket

17. kolo09.03.2024
86807KK Mladost Veba : KK Žitko Basket
86808KK Borac Zemun : KK Vizura
86809KK Žarkovo : KK Partizan
86810KK Beko : KK Koledž Beograd
86811KK Real Beograd : KK Beovuk 72
86812KK Rivers BM : KK Torlak OKK Beograd

18. kolo16.03.2024
86813KK Partizan : KK Beko
86814KK Vizura : KK Žarkovo
86815KK Žitko Basket : KK Borac Zemun
86816KK Beovuk 72 : KK Rivers BM
86817KK Koledž Beograd : KK Real Beograd
86818KK Torlak OKK Beograd : KK Mladost Veba

19. kolo23.03.2024
86819KK Borac Zemun : KK Mladost Veba
86820KK Žarkovo : KK Žitko Basket
86821KK Beko : KK Vizura
86822KK Real Beograd : KK Partizan
86823KK Rivers BM : KK Koledž Beograd
86824KK Beovuk 72 : KK Torlak OKK Beograd

20. kolo30.03.2024
86825KK Partizan : KK Rivers BM
86826KK Vizura : KK Real Beograd
86827KK Žitko Basket : KK Beko
86828KK Mladost Veba : KK Žarkovo
86829KK Koledž Beograd : KK Beovuk 72
86830KK Torlak OKK Beograd : KK Borac Zemun

21. kolo06.04.2024
86831KK Žarkovo : KK Borac Zemun
86832KK Beko : KK Mladost Veba
86833KK Real Beograd : KK Žitko Basket
86834KK Rivers BM : KK Vizura
86835KK Beovuk 72 : KK Partizan
86836KK Koledž Beograd : KK Torlak OKK Beograd

22. kolo13.04.2024
86837KK Partizan : KK Koledž Beograd
86838KK Vizura : KK Beovuk 72
86839KK Žitko Basket : KK Rivers BM
86840KK Mladost Veba : KK Real Beograd
86841KK Borac Zemun : KK Beko
86842KK Torlak OKK Beograd : KK Žarkovo



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko220175107684
2.KK FMP Meridian211134163-293
3.ŠKK Zvezdara202114153-392


1. kolo07.10.2023
85200ŠKK Zvezdara : KK FMP Meridian67 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Vuk Ivančević, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Todorović
KK Beko - slobodna ekipa

2. kolo14.10.2023
85201KK Beko : ŠKK Zvezdara79 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.10.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Paunović, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Todorović
KK FMP Meridian - slobodna ekipa

3. kolo15.10.2023
85204KK FMP Meridian : KK Beko60 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Delegat: Aleksandar Todorović
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa



1. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun Borac220180168124
2.KK Mladost Veba211173156173
3.KK Beko202168197-292


1. kolo15.09.2023
84836KK Beko : KK Zemun Borac93 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.09.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Paunović, Dalibor Šušteršić Delegat: Vukašin Kurćubić
KK Mladost Veba - slobodna ekipa

2. kolo16.09.2023
84837KK Mladost Veba : KK Beko98 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.09.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marija Ćirić, Antonije Luković Delegat: Vukašin Kurćubić
KK Zemun Borac - slobodna ekipa

3. kolo17.09.2023
84840KK Zemun Borac : KK Mladost Veba81 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.09.2023 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Vlahović, Pavle Šipka Delegat: Vukašin Kurćubić
KK Beko - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova
























Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.